امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
>>ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد<< شما چه فکر میکنید؟
من فکر میکنم خیلی از تغییر رشته ها صرفا به خاطر بازار کاره نه علاقه
البته این نظر منه وگرنه خیلی کم پیش میاد کسی رشته ای رو بخونه و بهش علاقه ای نداشته باشه اصلا
اگر اینطوری باشه پس چرا طبق اونچی که ما دیدیم اکثر تغییر رشته ها به سوی یه سری از رشته های خاص بوده؟؟؟

نظر شما محترمه مهندس اما من زیاد دیدم کسایی رو که به اجبار به دلایل مختلف یک رشته رو انتخاب و بعد میبینن که رشته مورد علاقشون که نیست هیچ ، استعدادی هم در اون رشته ندارند و با زحمت فراوان و سختی زیاد ، بالاخره مدرکی رو میگیرند که هیچ استفاده ای هم از اون در آینده نخواهند کرد.
اما در مورد تغییر رشته ها بانظر شما موافقم ، اکثر تغییر رشته ها بسوی یک سری رشته های خاص بوده اما آیا صرف مدرک گرفتن در اون رشته های خاص، زمینه موفقیت افراد رو فراهم میکنه؟!
آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

پیام‌های داخل این موضوع
RE: >>ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد<< شما چه فکر میکنید؟ - توسط روجا - ۱۳۹۱-۶-۸، ۰۷:۱۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,442 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,847 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,828 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 987 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 9,308 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mehdime007
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,546 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
  بررسی بازار در شهر سازی ماراویا 0 1,181 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,846 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  بدون تعارف : معماران در لباس شهرسازان ماراویا 0 1,038 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۳:۵۷ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,431 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: منصور91

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان