امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات و انتقادات خود را درباره شماره اول فصلنامه ایران شهرساز اینجا بنویسید
(۱۳۹۱-۳-۲۰، ۱۱:۴۴ صبح)parasto_gh نوشته است: سلام دوستان عزیزم. با عرض شرمندگی من مدت طولانی هیچ فعالیتی در در این انجمن نداشتم و عذر خواهی خودم همینجا اعلام می کنم. دلیلش هم نبودن وقت و مشکلات شخصی بوده.
اول از همه خیلی خیلی تبریک می گم به خاطر کار گروهی و فوق العاده بچه ها. از مهندس دهقان عزیز مهندس الی و مهندس شهرساز هم نهایت تشکر رو دارم. واقعاً تا خود آدم نره تو اینجور کارها نمو تونه درک کنه که چه قدر سخت و وقت گیره.
به نظر من این شماره مجله در جایگاه شماره اول، بسیار عای انجام شده و انتظار اینکه از همین اول مثل یک نشریه بین المللی عمل کنه انتظاری بیهوده است.
اینکه از اول یه تیم حرفه ای داشته باشی و مجله حرفه ای بزنی بیرون افتخار نیست، اما اینکه با کمترین امکانات و تلاش صادقانه و بی دریغ بچه ها روز به روز و شماره به شماره پیشرفت کنی، واقعاً افتخار بزرگیه.
در کل پیشنهاد شخصیه من اینه که این نشریه رو به سمت و سویی پیش ببریم که روزی بتونیم اون رو چاپ کنیم.
بنابراین، به نظر من فراخوان مقاله نویسی بدید تو انجمن که بچه ها مقالاتی که خودشون می نویسن رو در قالب و فرمتی متناسب به نشریه ارائه بدن.
البته با توجه به اینکه مخاطبان اینترنتی علاوه بر بار علمی دنبال مطالب دیگری هم هستند، پیشنهاد می کنم از مطالب روز دنیا استفاده بشه. روشهایی که در امور شهرسازی دیگر کشور ها استفاده میشه، نوع اداره شهرداریهاشون، نوع طرح هاشون، شکل شهرهاشون و هزاران مطلب جدید و جالبی که کسی ازش خبر نداره می تونه مجله رو کامل کنه.
در هر صورت موفق و پیروز باشید.
ممنونم از شما مهندس.ما یه عذرخواهی هم به شما بدهکاریم، مطلب شما قرار بود درج بشه که یک اصلاح که نگم خلاصه سازی میخواست که به دلیل نبودنتون نتونستیم از مطلب شما استفاده کنیم.ایشالا در شماره دوم این کار صورت بگیره و از زحمت شما هم قدردانی بشه.از نظرات خوبتون هم ممنون.
(۱۳۹۱-۳-۲۰، ۱۱:۵۹ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: به نظرم مطالب آموزشی که تو مجله قرار می دین رو ادامه دار کنید تا انگیزه مخاطب واسه دنبال کردن شماره بعد افزایش پیدا کند.26
بله قصد ما هم همینه مهندس، اصلا یکی از ویژگی های ما اینه که دوستان شهرساز بخصوص ایران شهرساز میتونن در اینجا بدون سختی بیرون مطالب خودشون رو درج کنن.البته ما هم سختگیری هایی داریم.مطالب آموزشی رو هم دوستان مختلف کار کردن یکی این موضوع یکی موضوع دیگه اینجوری از همشون در شماره های مختلف استفاده میشه.ممنون از شما.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پیشنهادات و انتقادات خود را درباره شماره اول فصلنامه ایران شهرساز اینجا بنویسید - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۳-۲۰، ۰۶:۱۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست وبلاگ ها و سایتهایی که لینک دانلود فصلنامه ایران شهرساز را درج کرده اند فصلنامه 5 18,048 ۱۳۹۱-۸-۶، ۱۰:۰۳ عصر
آخرین ارسال: فصلنامه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان