امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخش پاسخگویی برنامه ریزی شهری--پاسخگو مهندسین .Utopia و Setareh23
(۱۳۹۱-۲-۱، ۰۱:۰۹ عصر)atefe.a نوشته است:
سلام ممنون از زحماتتون
من دانشجوی ترم 4کارشناسی شهرسازی دانشگاه قزوین هستم.
میخواستم از الان شروع کنم به خوندن برای ارشد برنامه ریزی شهری اگر خدا بخواد دانشگاه تهران قبول بشم، اما متاسفانه نمیدونم از کجا و چجوری باید شروع کنم؟
2
ممنون میشم اگر کمکم کنید.

سلام . شما میتوانید ارسال های 27 و 28 همین تاپیک رو بخونید ، در این ارسال ها منابع کنکور برای برنامه ریزی شهری توسط بنده و مهندس گرامی شهرسازی 67 ، معرفی شده .
هر ارسال یک شماره داره که گوشه اون ارسال بالا سمت چپ شماره رو میتونید ببنید . مثلا همین ارسال شماره اش 39 شده ! 10 تا بروید عقبتر !!که نتیجه اش بسی عالیست!!!4 اینطوری همه چیز براتون مشخص میشه .
موفق باشید .1
(۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۹:۱۹ عصر)Shahrsaz67 نوشته است: یه کوچولو تو این هست.ببخشید دیگه جایی سراغ ندارم.

از دوستان دیگه میخوام اگه مطلبی دارن حتما کمک کنن چون مطلب ارسالی من کامل نیست.

با تشکر از شما مهندس شهرساز67 1 من مطلبی رو که آپلود کردید رو خوندم ، خیلی ممنون به نظر من که خوب بود ، انشالله که مشکل دوستمون هم حل شده .
البته بنده خودم با کلید واژه و کلمات و جملات start موافقم ، که بعدش دانشجوی محقق خودش بره و پی موضوع رو بگیره و مطالعه کنه26264 خودم هم زمان دانشجویی اینطوری بودم 65 یعنی فقط آمار منابع و سرتیتر در میاوردم و می رفتم دنبال تحقیق ....بعدشم موقع ارائه دادن بخاطرتسلط روی موضوع ایتقدر حرف میزدم که اشک استادمون در می اومد 78 (خاطرات یک دانشجو65 )..........ولی بازم دست شما درد نکنه که هوای دانشجوها رو دارید6516
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بخش پاسخگویی برنامه ریزی شهری--پاسخگو مهندسین Mahbobe-G و shokri - توسط .Utopia - ۱۳۹۱-۲-۱، ۰۲:۳۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظریه در برنامه ریزی شهر nazanin mostafavi esfahani 0 1,527 ۱۳۹۲-۱۰-۲، ۱۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: nazanin mostafavi esfahani
  کمک....پایان نامم در ارتباط با برنامه ریزی شهری در شهر تهران هستش jomakintash 2 2,490 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: jomakintash
  عدم تعلق مهر نظام مهندسی به برنامه ریزی منطقه ای؟؟!! parisa33 15 10,695 ۱۳۹۲-۵-۵، ۰۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: f.shahrsaz
  راهنمایی-مقاله ای با عنوان زنان و فضاهای شهری niazi60 6 4,320 ۱۳۹۱-۱۰-۱۰، ۰۹:۵۸ عصر
آخرین ارسال: shahryar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان