امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر...
(۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۰:۴۳ عصر)Mahbobe-G نوشته است:

open book !!!!
ااااا منم یا یه خاطره ای افتادم !4 من یه بار در عمرم امتحان open book دادم ! اون یه بار هم واقعا خاطره انگیز شدش102
بـــــــــــــــلــــــــــه امتحانه که 120 دقیقه بود حدود نیم ساعت ما همو نیگاه کردیم و مراقبای عزیز هم ما رو نیگاه کردن تا بلاخره استاد محترممون گوشیشو جواب داد و تایید کرد. آخرشم از یه کلاس 30 نفری فقط 6 نفر سوالای پشت برگه رو رسیدن جواب دادن! و نمره ای درخشان گرفتیم !16

نتیجه آموزششی: آهای استادان و عزیزانی که استاد میشوید ! روی پاکت سوالا یا برگه سوالا رو خالی نذاریدها !1

خوش به حالتون شد که استادتون تایید کرد

ما یه امتحان داشتیم اپن بوک .....که شب قبلش کم خوابیده بودم ( 7 سوال واستون پیش اومد چرا کلا بیدار نموندم.......واسه این که روز قبلش یه امتحان بسی سهمگین داشتیم که شب های قبل ترش بسیار کم خوابی و بی خوابی کشیدم....65 واسه همین توانی واسه شب زنده داری نمونده بود)
من میان ترم رو خوب داده بودم گفتم اینم که اپنه از شر فرمول حفظ کردن راحت شدیم....خلاصه رو نمره بالا حساب باز کردیم......
رفتیم سر جلسه...مراقب گفت فقط خودکار، ماشین حساب و کارت ورود به جلسه همراتون باشه
ما هم خودمون رو تیکه پاره کردیم که امتحان اپنه.......ولی گوشش بدهکار نبود...تا اینکه بعد از کلی اصرار حاضر شدن با استاد تماس بگیرن......استاد گرامی هم فرمودند نه خیر امتحان کلوز است........این استاد گرامی آخرین ترمشان در دانشگاه ما بود.......و آخرین ترمشان را ...... توصیه به استادان گرامی از روشهای دیگری برای حالگیری از دانشجویانتان استفاده کنید که نفرین کمتری در پی داشته باشد....65

ما درس را پاس شدیم به لطف میان ترم.......5

فک نکنید من بچه زرنگما.....درس افتاده هم داشتم65.......اگه خاطره ای در مورد اونا یادم اومد میگم26
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Sadeghpour ، ایلیا ، 0RKIDEH ، neda_tgv ، Shahrsaz67 ، JAVAD4050 ، farza ، قاصدک ، Ƒanos ، Brightness ، mina91

پیام‌های داخل این موضوع
بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۱۵ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۰۸ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۵ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۶ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۲۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط ایلیا - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۶:۵۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۸:۰۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۰:۲۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط .Utopia - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۰:۴۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۰۸ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط neda_tgv - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۲:۲۱ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط negar najafi - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۰:۱۷ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۰۹:۲۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۲-۱۵، ۰۵:۴۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۲-۱۶، ۰۶:۰۱ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۱:۰۲ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط zolatan - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Sadeghpour - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۲:۱۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط قاصدک - ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۳:۴۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۱۲:۳۰ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط rezvan87 - ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۱:۱۳ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۳-۳-۱۳، ۱۰:۱۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط URBAN 98 - ۱۳۹۳-۳-۱۳، ۱۱:۳۵ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط maryam taban - ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۱:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان