امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نام قدیمی محلات تهران - بسیار بسیار جالب
(۱۳۹۱-۱-۱۷، ۰۷:۵۷ عصر)Sadeghpour نوشته است: سلام مهندس
ممنونم......خیلی خیلی عالی بود........ولی پارک ولیعصر رو من نفهمیدم کجاست7.....همچنین پارک کورش که الانم پارک کورشه ....جدیدا شده شریعته...یا قبلا شریعتی بوده77 چون من پارک شریعتی اصلا نشنیدم
خیلی جالبه که هنوز هم مخصوصا برای تهرانیای اصیل اسم های قدیمی مصطلح تره همونطور که شاید برای شما هم پیش اومده آدرسی که پدرو پدربزرگهامون میدن رو اگه به جی پی اس هم بدی هنگ میکنه!! البته بعضی اسامی هم هست که بین افراد همون محل رایج شده مثلا در مورد همین پارک ولیعهد که شده ولیعصر و تو میدان خراسان قرار گرفته در خیابان نجف آباد قرار داشته ، امروز خیابون طیب حاج رضایی نام گرفته ولی اهالی اونو به اسم خیابون بیسیم می شناسن!

خیابان شریعتی هم که همونجور که می دونین قبل از انقلاب خیابان کوروش نام داشته و پارک شریعتی یا به قول شما کوروش همون پارکیه که بالاتر از سیدخندان قبل از اتوبان همت هست،‌ امروز هم این پارک رو به هر دو اسم می شناسن و آدرس میدن.
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، kasrak ، 0RKIDEH ، Sadeghpour ، JAVAD4050 ، sharmin

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نام قدیمی محلات تهران - بسیار بسیار جالب - توسط Elham.A - ۱۳۹۱-۱-۱۸، ۱۲:۴۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام در کلاس های آمادگی کنکور معماری موسسه ایوان خانه معمار با 30 هزار تومان تخفیف deeas 2 10,544 ۱۳۹۲-۶-۲۴، ۱۰:۰۸ صبح
آخرین ارسال: NEGAR1967
  بورسیه کامل دانشگاههای قبرس (محل برگزاری سمینار:مشهد-تهران-تبریز) godonly. 4 3,985 ۱۳۹۱-۶-۱۳، ۰۶:۲۶ عصر
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان