امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه استفاده از سهمیه ده درصد چطوریه؟
مرسی از توضیحاتتون.
اینکه من شهریور درسم تموم میشه مشکلی نیست؟(من 31شهریور نمره اخرمو میخوام بدم وارد کنن به خاطر سربازی ولی متن دوم گفته تا 15 شهریور باید دانشگاه اسامی رو بفرسته و حتی مثلا دانشگاهی مثل خواجه نصیر برای رشته های خودش گفته تا یک شهریور.)
بعد اینکه تو دفترچه گفته ده درصد اون رشته یعنی اگه معماری 200 نفر بخواد 20 نفر اینجوری میگیرن.بعد اینکه باید بین ده درصد ورودیتم باشی!!بازم گفته اگه دانشگاه خودت داشته باشه رتبه یک اون ورودی میره اگه نه باید کنکور بده 80% نمره اخرین فرد قبولی دانشگاه دیگه رو بیاره تا بتونه بره تو یه دانشگاه دیگه!!!!اگه اینجوره پس 10 درصد برتر کجا و این که فقط تو دفترچه اسم رتبه اول رو اورده چی میشه!!من یه ذره گیج شدم با این صحبتای سازمان سنجش.اصلا امکان قبولی من به این شکل هست یا بیخود به دلم صابون نزنم؟
چون اگه کلا 20 نفر این شکلی بپذیره اونم صرفا رتبه اولا خوب از من نمره بالاترم هست کسایی که دانشگاههای برتر درس خوندن میرن و پر میشه که!!
اینکه سازمان سنجش شهریور ماه میذاره ده رشته انتخاب کنی برای رتبه یک هاست یا ده درصد اول؟یعنی ورودی ما 30نفر باشه سه نفر اول؟ و اینکه از کدوم باید استفاده کنم این انتخاب رشته ای که سازمان سنجش میذاره یا اونی که دانشگاهها خودشون خرداد میذارن؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
نحوه استفاده از سهمیه ده درصد چطوریه؟ - توسط soheilarch - ۱۳۹۰-۱۱-۲۵، ۰۹:۴۰ عصر
RE: نحوه استفاده از سهمیه ده درصد چطوریه؟ - توسط soheilarch - ۱۳۹۰-۱۱-۲۶، ۱۲:۵۳ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,645 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,522 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: saeedtkh
  اسکیس 95 درصد فقط با خودکار مشکی در کنکور سراسری 91 alireza 7 14,647 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۱۱:۲۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  گرایش معماری:از امروز تا کنکور هر سوال و نکته کنکوری شما 1500 امتیاز دارد=>شروع کنید alireza 3 3,803 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۱۱:۵۲ عصر
  سوال 5 - مساجد قرون اولیه بعد از اسلام با استفاده از چه الگویی ساخته شدند؟ MHAKBARI 0 2,517 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  طراحی داخلی از طریق ارشد یا موسسات؟ sarshar 2 3,729 ۱۳۹۱-۸-۷، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: روجا
  رتبه و درصد ارشد معماری سراسری 1390 alireza 10 22,700 ۱۳۹۱-۳-۸، ۰۸:۵۶ صبح
  نیوکپر و سوپرخشت؛ احیای معماری از دست رفته saeiideh 0 1,237 ۱۳۹۰-۱۱-۱، ۰۷:۴۹ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  درد دل یک مهندس معمار بعد از 3 سال داشتن پروانه{حتما بخونید و نظر دهید} alireza 1 2,357 ۱۳۹۰-۹-۲، ۰۸:۱۹ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  فیلم کوتاه از آکادمی کالیفرنیا saeed nasiri majd 0 1,281 ۱۳۹۰-۶-۳، ۰۶:۵۴ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان