امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94
خانم کاشی برنامه هاتونو زمانبندیش 1 هفته ایه؟
آخرین ارسال های من :

دانشگاه تهران ماس ماس
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۱۸، ۰۷:۱۸ عصر)vahidm93@gmail.com نوشته است: خانم کاشی برنامه هاتونو زمانبندیش 1 هفته ایه؟

سلام. 
    بله برنامه برای یک هفته تنظیم شده ولی سعی کردم جوری تنظیم کنم که یه کم برای دوستانی که همگام هم پیش نمیرن کاربرد داشته باشه. 
    البته تقاضای من از دوستان اینه که در خصوص برنامه نظراتشون رو بگن تا با  توجه به روند بچه هابرنامه های هفته های بعد تنظیم شن. 

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    دوستان عزیزم، سلام

امیدوارم تا اینجا طبق برنامه پیش رفته باشید.
    این هم برنامه هفته دوم و نکات تکمیلی جدید.

امیدوارم مورد استفاده تون قرار بگیره
    دوستان هر سوالی یا مساله ای بود حتما در میون بذارید .
    من و بقیه دوستان مشاور خوشحال میشیم هرچند سهم خیلی کوچیکی در موفقیت های شما داشته باشیم.

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   برنامه هفته دو.pdf (اندازه: 340.79 KB / تعداد دفعات دریافت: 178)

پاسخ
     سپاس شده توسط beny ، Brightness ، شادی ملکی ، azam ha
    سلام من تازه عضو شدم،ميشه براي امار منابع معرفي كنيد؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۴-۲۴، ۰۲:۳۱ صبح)سعيده تيموري نوشته است: سلام من تازه عضو شدم،ميشه براي امار منابع معرفي كنيد؟

دوست عزیز سلام.

خوشحالم که به جمع ما پیوستید.
      همون طور که توی برنامه هفته اول توضیح دادم براتون ما دو تا کتاب امسال لازم داریم.
       اول-کتاب درس آمار و احتمال آقای طورانی
      دوم- برای تکمیل موفقیتمون و به عنوان پیشنهاد خود من: کتاب تست طبقه بندی شده آقای طورانی _(جلد مشکی) .

پیشنهاد میکنم اول فایل برنامه و نکات هفته اول رو مطالعه کنید و با یک هفته تاخیر از برنامه تبعیت کنید.
      درضمن اگه هم مشکلی با هزینه این کتاب ها داشتید چون یه مقدار کتاب سفید گرونه اگه دوستانتون سالهای قبل این کتاب رو داشتن از اون ها و یا از کتابخونه قرض بگیرید.

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness
      سلام وقت به خیر
      من امروز برنامه ها رو دانلود کردم.ممنون از زحماتتون خانم مهندس

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط 5430019119
        (۱۳۹۴-۴-۲۸، ۰۴:۲۴ عصر)shaaabnam نوشته است: سلام وقت به خیر
        من امروز برنامه ها رو دانلود کردم.ممنون از زحماتتون خانم مهندس

دوست عزیزم خوشحالم ازین بابت که برنامه ها مورد استفاده تون واقع شده.
        تلاش من و دوستانم فقط برای موفقیت شما دوستان عزیزه

پاسخ
         سپاس شده توسط beny ، 5430019119
        سلام خانوم کاشی. ممنون از زحمات و راهنمایی هاتون.
        2 تا سوال داشتم:
        1- من کتاب آمار و احتمال هادی رنجبران رو خریدم(به گفته ی تعدادی از رتبه های برتر)، میتونم با همین کتاب، طبق مباحثی که هر هفته اعلام میکنید پیش برم؟
        2- اگه جوابتون به سوال اولم مثبته، حالا که از برنامتون عقب هستم (تازه میخوام با کمک شما آمار رو شروع کنم) میتونم به شما برسم؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۴-۴-۲۹، ۱۱:۵۸ صبح)samon نوشته است: سلام خانوم کاشی. ممنون از زحمات و راهنمایی هاتون.
          2 تا سوال داشتم:
          1- من کتاب آمار و احتمال هادی رنجبران رو خریدم(به گفته ی تعدادی از رتبه های برتر)، میتونم با همین کتاب، طبق مباحثی که هر هفته اعلام میکنید پیش برم؟
          2- اگه جوابتون به سوال اولم مثبته، حالا که از برنامتون عقب هستم (تازه میخوام با کمک شما آمار رو شروع کنم) میتونم به شما برسم؟

دوست عزیزم
          سلام
          خوشحالم که تصمیم دارید با برنامه درس آمار ایران شهرساز پیش برید
          من خودم از کتاب آقای رنجبران استفاده نکردم ولی مثل شما تعریفش رو از دوستانم شنیدم و به نظرم اگر مطالب به طور قابل فهم توضیح داده شده مشکلی نیست با همین کتاب ادامه بدید
          فقط چون برنامه من با توجه به کتاب آقای طورانی هست یه نگاه به فهرست دو تا کتاب بندازید که از نظر موضوعات با هم تطابق داشته باشند و خدایی نکرده مطلبی برای شما جا نمونه.
          فقط برای تست زدن از چه منبعی استفاده می کنید؟
          نگران عقب موندن هم نباشید تابستون زمان خوبی برای شروع درس آماره. شما با یک هفته تاخیر از برنامه هفته قبل شروع کنید و انشالا که بعد از چند هفته جبران میشه و به روند گروه هم میرسید.

پاسخ
           سپاس شده توسط Brightness
          (۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۱:۳۴ عصر)سمانه کاشی نوشته است:
          (۱۳۹۴-۴-۲۹، ۱۱:۵۸ صبح)samon نوشته است: سلام خانوم کاشی. ممنون از زحمات و راهنمایی هاتون.
          2 تا سوال داشتم:

دوست عزیزم
          سلام
          خوشحالم که تصمیم دارید با برنامه درس آمار ایران شهرساز پیش برید
          من خودم از کتاب آقای رنجبران استفاده نکردم ولی مثل شما تعریفش رو از دوستانم شنیدم و به نظرم اگر مطالب به طور قابل فهم توضیح داده شده مشکلی نیست با همین کتاب ادامه بدید
          فقط چون برنامه من با توجه به کتاب آقای طورانی هست یه نگاه به فهرست دو تا کتاب بندازید که از نظر موضوعات با هم تطابق داشته باشند و خدایی نکرده مطلبی برای شما جا نمونه.
          فقط برای تست زدن از چه منبعی استفاده می کنید؟
          نگران عقب موندن هم نباشید تابستون زمان خوبی برای شروع درس آماره. شما با یک هفته تاخیر از برنامه هفته قبل شروع کنید و انشالا که بعد از چند هفته جبران میشه و به روند گروه هم میرسید.

شما اگه برنامه ای که زحمت میکشید و هر هفته در نظر میگیرید طبق مباحث باشه، همینطور که کماکان به همین شکله، منم میتونم با شما پیش برم.
          برای تست، این کتاب در پایان هر فصل 4 تا مجموعه سوال به همراه پاسخ داره که شامل: 1-خودآزمایی 2- تست 3-تست های آزمون کارشناسی ارشد مدیریت 4-تست های آزمون کارشناسی ارشد حسابداری هست. در آخر کتاب هم تست های آمار کنکور ارشد و دکترا سال های 85 تا 93 رو داره. تست های کنکور های سال های قبل رشته خومون رو هم دارم. جزوه آمار پارسه رو هم دارم. کافی هست؟
          خیلی ممنون. لطف میکنید شروع و پایان هر برنامه رو هم در فایل بنویسید؟

پاسخ
           سپاس شده توسط Brightness ، azam ha

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,579 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
          آخرین ارسال: tornado26
            ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,184 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
          آخرین ارسال: Yas_moradimehr
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,927 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,896 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره زبان mojtaba.db 0 737 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
          آخرین ارسال: mojtaba.db
            با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,179 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
            منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
            مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,392 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
            مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
          آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان