امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣
سلام منم تازه ازمهر شروع کردم ولی نمیدونم چطوری بخونم.شهریور امسال لیسانس معماریمو گرفتم ومیخوام ارشد طراحی شهری امتحان بدم.پارسالم امتحان دادم.دوماه خوندم رتبه ام شد340 امسال میخوام جدی بخونم.ازتون میخوام کمکم کنید تابابرنامه درس بخونم.برای راه اندازی مشاوره اتونم خیلی سپاسگذارم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام مهندس فلاح دوست. من دانشجوی ارشد معماری هستم موضوع پایان نامه ام ساماندهی یه منطقه ی حاشیه نشین در شهر اهوازه. قسمت عمده ی بخش پژوهشیش انجام شده در حال حاضر می خوام وارد فاز طراحی بشم. شما می توننین منابعی رو برای ضوابط و استاندارد های طراحی شهری بهم معرفی کننین.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      مجتبی عباسی هستم
      داوطلب رشته طراحی شهری
      ممنون از کمکتون برای همراهی بچه ها

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,581 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: tornado26
          ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,185 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,928 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,898 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,396 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,300 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
        آخرین ارسال: hossink
          مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,859 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
        آخرین ارسال: zohreziaraty
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,521 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
        آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان