امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIP دانلود کتاب ضوابط و استانداردهای طراحی مراکز سرطان pdf
دانلود کتاب ضوابط و استانداردهای طراحی مراکز سرطان pdf

تعیین ضوابط و استانداردهای طراحی مراکز درمانی تخصصی و بیمارستانها
ضوابط و استانداردهای طراحی مراکز سرطان
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
معاونت توسعه - دبیرخانه تحقیقات کاربردی
دفتر مدیریت منابع فیزیکی و مجری طرح های عمرانی
مجری طرح: مهندس نرگس گودرزی
زمستان 88
تعداد صفحه: 858
حجم فایل: 18.9 MB

با عرض سلام

به اطلاع میرسانیم برای دریافت فایل روی لینک زیر کلیک نموده و به وب سایت ایران معمار مراجعه فرمائید. با تشکر

http://www.iranmemar.com/showthread.php?4329
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام شرمنده من میخوام این فایل و دانلود کنم ولی نمیشه برا پایان نامه لازم دارم میشه بفرستین برا من؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۵:۱۱ صبح)mina mina نوشته است: سلام شرمنده من میخوام این فایل و دانلود کنم ولی نمیشه برا پایان نامه لازم دارم میشه بفرستین برا من؟

سلام دوست عزیز. لینک معرفی شده، شما رو به سایت ایران معمار هدایت میکنه. برای دانلود فایل شما باید ابتدا عضو سایت ایران معمار بشید. موفق باشید.
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      VIP دانلود تحقیق فن شناسی مرمت pdf atelieahjam 0 1,487 ۱۳۹۴-۱-۴، ۰۱:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      VIP دانلود پاورپوینت جزوه نگهداری تعمير و ترميم سازه ها atelieahjam 0 1,167 ۱۳۹۳-۱۱-۲۹، ۱۱:۵۵ عصر
      VIP دانلود کتاب پویش شهرنشینی و مبانی نظام شهری دکتر ناصر عظیمی pdf atelieahjam 0 2,220 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۳:۴۴ عصر
      VIP دانلود جزوه معماری معاصر pdf atelieahjam 0 1,547 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۲:۳۳ عصر
      VIP دانلود جزوه مبانی نظری (خلاصه مباحث مبانی نظری معماری) pdf atelieahjam 0 3,857 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۲:۳۱ عصر
      VIP دانلود جزوه انسان طبیعت معماری pdf atelieahjam 0 1,702 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۲:۲۷ عصر
      VIP دانلود استاندارد برنامه ریزی و طراحی بیمارستان ایمن (معماری بخش زایمان) pdf atelieahjam 0 5,884 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۵:۱۹ عصر
      VIP دانلود کتاب ضوابط و استانداردهای فضاهای فیزیکی مراکز درمانی جلد3 pdf atelieahjam 0 1,855 ۱۳۹۳-۱۱-۱، ۰۴:۰۶ عصر
      VIP دانلود کتاب ضوابط و استانداردهای فضاهای فیزیکی مراکز درمانی جلد2 pdf atelieahjam 0 1,557 ۱۳۹۳-۱۱-۱، ۰۳:۵۹ عصر
      VIP دانلود کتاب ضوابط و استانداردهای فضاهای فیزیکی مراکز درمانی جلد1 pdf atelieahjam 0 1,422 ۱۳۹۳-۱۱-۱، ۰۲:۴۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان