امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf
سلام البته من کد کل تهران رو دارمولی این فایل pdf طرح تفصیلی منطقه 3 است احتمالا بکارتون بیاد...

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط zhaalee ، atelieahjam ، 4lireza ، bluesky68
(۱۳۹۱-۹-۹، ۱۰:۲۰ صبح)ماراویا نوشته است: سلام البته من کد کل تهران رو دارمولی این فایل pdf طرح تفصیلی منطقه 3 است احتمالا بکارتون بیاد...

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز . بنده برای پایان نامه ام دنبال (فایل بیس) اتوکد منطقه ۳ هستم . مشخصا ناحیه ۳ و ۵ منطقه ۳ .

ممنون میشم اگه دارید فایلشو بهم بدید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۵:۲۷ عصر)4lireza نوشته است:
(۱۳۹۱-۹-۹، ۱۰:۲۰ صبح)ماراویا نوشته است: سلام البته من کد کل تهران رو دارمولی این فایل pdf طرح تفصیلی منطقه 3 است احتمالا بکارتون بیاد...

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز . بنده برای پایان نامه ام دنبال (فایل بیس) اتوکد منطقه ۳ هستم . مشخصا ناحیه ۳ و ۵ منطقه ۳ .

ممنون میشم اگه دارید فایلشو بهم بدید.
پ

سلام فایلی در سایت ایمیل نمی شود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
سلام مرسی ولی این فایل ربطی به طرح تفصیلی منطقه 3 نداشت! یعنی داشت ولی فقط این مقدار!؟؟؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
سلام
من طرح تفصیلی میدان ونک را میخوام کسی میتونه منو راهنمایی بکنه برای پروژه میخوام؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) alireza 21 39,419 ۱۳۹۶-۸-۲۲، ۰۳:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,708 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,685 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: En.emami
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی قزوین vip saeed nasiri majd 3 10,155 ۱۳۹۵-۸-۱۹، ۱۰:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: maryamghorbani813
      غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 4 4,427 ۱۳۹۵-۷-۲۳، ۰۳:۱۴ عصر
      نیازمند طرح پروژه کارگاه برنامه ریزی شهری j.sevda66 0 890 ۱۳۹۵-۲-۲۰، ۰۱:۳۶ صبح
    آخرین ارسال: j.sevda66
      غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,716 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
      یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 31 21,182 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
      فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,432 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,080 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان