امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 93
هر زمانی آنلاین شدید بروز کنید....شمارش معکوس اعلام نتایج ارشد 93

از نوار سبزرنگ لحظه شمار هر زمان آنلاین شدید بروز کنید و حس و حالتان را بیان کنید...

این لحظه:

[تصویر:  attachment.php?aid=20573]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ

[تصویر:  attachment.php?aid=20574]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
وای چقــــــــــــدر استرس[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]
پس کی این کابوس نتایج تموم میشه
[img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
    خیلیییی استرس دارم
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    من از لحاظ روحی واقعا داغونم، این کنکور و استرشم مزید بر علت شده....

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      ما به اندازه کافی استرس داریم شما هم دارین بیشترش می‌کنین

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        وای دارم میمیرم خداااا دارم میمیرممممممممممممممممممممممم از استرس ..اگه قبول نشم من چیکار میکنم...من خیلی زحمت کشیدم خیلی ی ی ی ی ی ی[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          اقا این چه کاریه.....استرس ندیدن....[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۳-۶-۱، ۰۳:۳۹ عصر)'elnaz.h' نوشته است: اقا این چه کاریه.....استرس ندیدن....[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]

این دقیقا بر عکس استرس هست!

پاسخ
          [img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]  چقدر چهره رتبه 1 موقع اعلام نتایج جالب میشه[img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]
          آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
          نظر شما برای ما ارزشمند است
          بروزترین سایت معماری
          [تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,113 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: milad93
            جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,432 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
          آخرین ارسال: dhiver1
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,006 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,595 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,069 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
            نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,676 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 969 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
            دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,127 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
            راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 746 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
            سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 975 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان