امتیاز موضوع:
  • 76 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((1))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
سلام. لطفا رتبه منم تخمین بزتید. ممنون
زبان 0
مباحث 58
مبانی 52
تاریخ 62
آمار 49

آخرین ارسال های من :
    شما مگه پاسخنامه سنجش دیدید
    چقدر عجله دارید
    چه راحت درصد حساب کردید
    آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
    Jim Rohon
    سلام خسته نباشید- واقعا سایت خیلی خوبیه
    من طراحی شهریم-میخواستم درصدام رو بدم و رتبه ام رو بهم بگین -ممنون
    زبان= 10%
    مباحث=45%
    مبانی نظری معماری=35%
    تاریخ=35%
    تحلیل=45%
    معدل=17.55

آخرین ارسال های من :
    سلام. لطفا رتبه منم تخمین بزتید. ممنون
    زبان 0
    مباحث 58
    مبانی 52
    تاریخ 62
    آمار 49
    معدل 16.66

سلام میشه حدود رتبه منو بگین (سپاس)
    مباحث عمومی 56 درصد
    مبانی نظری 63
    تاریخ 75
    آمار 68
    زبان سفید
    معدل 16.21
    امیدوارم درصدا در همین حدود یا اینکه بهتر بشه 4 تا جواب سنجش نیاد چیزی معلوم نیس

آخرین ارسال های من :
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۵:۵۵ عصر)mina24 نوشته است: سلام. لطفا رتبه منم تخمین بزتید. ممنون
      زبان 0
      مباحث 58
      مبانی 52
      تاریخ 62
      آمار 49
      معدل 16.66
      با سلام وخسته نباشید
      میانگین درصداتون تقریبا برابر میانگین درصدام پارسال هستش معدل من هم 16.69 بود.
      رتبم شد 44 ...........ولی با فرض شرایط یکسان با پارسال بین 40 تا 50 خواهد بود رتبتون ...
      آخرین ارسال های من :

باد وزيدن گـرفت ، قـــلب مــــرا هـــم ببرد   *  قـــلب مـــــرا دســـت آن دلـــــبر زيـبا ســپرد*
      قلب من از سنگ بود ، با نگـهش آب شـد *  بهــر وصال رخـش ، عاشـــق و بی تاب شـد*
       سپاس شده توسط Saeedm ، Brightness
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۶:۴۱ عصر)EBRAHIMMILAN2012 نوشته است:
      زبان 0
      مباحث 58
      مبانی 52
      تاریخ 62
      آمار 49
      معدل 16.66
      با سلام وخسته نباشید
      رتبم شد 44 ...........ولی با فرض شرایط یکسان با پارسال بین 40 تا 50 خواهد بود رتبتون ...

ممنون از پاسختون. تقریبا از سردرگمی در اومدم. میشه بپرسم پارسال قبول شدین یا نه؟

(۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۸:۱۹ عصر)mina24 نوشته است:
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۶:۴۱ عصر)EBRAHIMMILAN2012 نوشته است:
      زبان 0
      مباحث 58
      مبانی 52
      تاریخ 62
      آمار 49
      معدل 16.66
      با سلام وخسته نباشید

ممنون از پاسختون. تقریبا از سردرگمی در اومدم. میشه بپرسم پارسال قبول شدین یا نه؟
      خواهش میکنم ............... من مرحله دوم 38 درصد زدم رتبه نهایی من شد 41
      علم و صنعت روزانه برنامه ریزی شهری قبول شدم

سپاس شده توسط Brightness
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۶:۴۱ عصر)F.YOU نوشته است: سلام میشه حدود رتبه منو بگین (سپاس)
      مباحث عمومی 56 درصد
      مبانی نظری 63
      تاریخ 75
      آمار 68
      زبان سفید
      معدل 16.21
      امیدوارم درصدا در همین حدود یا اینکه بهتر بشه 4 تا جواب سنجش نیاد چیزی معلوم نیس

با سلام و تبریک
      اگر درصداتون درست باشه .... و کنکور امسال طبق روند پارسال بوده باشه ... رتبتون بین 20 تا 30 میشه .... با ارزوی موفقیت

سپاس شده توسط Brightness
      سلام. منم درصدام تقریبا همیناس اگه لطف کنین تخمین بزنین ممنون...
      زبان 10
      عمومی 45
      نظری 35
      تاریخ 40
      آمار 40
      معدل 16.87

آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,114 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 2,020 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,803 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 1,009 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,652 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,546 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 48,146 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,263 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 780 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,101 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان