ایران شهرساز
بیاید خودمونو معرفی کنیم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: گفت و گوی آنلاین (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=115)
+----- انجمن: شهرسازهستید یا معمار (معرفی کنید) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=107)
+----- موضوع: بیاید خودمونو معرفی کنیم (/showthread.php?tid=6174)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: بیاید خودمونو معرفی کنیم - 3pi - ۱۳۹۱-۹-۴

(۱۳۹۱-۹-۴، ۰۲:۲۷ عصر)mhakbary نوشته است:
(۱۳۹۱-۹-۴، ۰۲:۰۹ عصر)3pi نوشته است: SALAM. MAN 3PIDAM. DANESHJOYE TERM 3 RESHTEYE MEMARIM. DIROZ OZV SHODAM .ALAN DASHTAM P.M AYE SHOMARO MIKHONDAM ETEMAD B NAFSAM NABOD SHOD102. MAN PISHE SHOMAHA KHEILI KOCHIKAM .DOST DARAM BTONAM B MARAHELE BALA TAR BRESAM . YANI MISHEEEE!!!!!!AKHE RESHTAM TAJROBI BOD MIKHASTAM DANDON PEZESHK BSHAM VALI NASHOD. MEMARIO DOST DARAM VALI NEMIDONAM MITONAM MOVAFAGH BSHAM YA NA2 PLZ RAHNAMAEIM KONID

سلام دوست عزيز ، خوش اومديد.[تصویر:  1.gif]
هميشه اعتماد به نفس داشته باشيد چون به انسان نيرو مضاعف ميدهد و انسان رو در راه پيشرفت قرار ميدهد.
اينكه ميگيد از تجربي اومديد اصلا عيبي نداره خيلي ها شرايط شما رو دارند پس با علاقه به رشته خودتون يعني معماري فكر كنيد. منم هم چون دانشجوي معماري هستم ميگم بله رشته سختي هستش اما بسيار شيرينه.مطمئن باشيد موفق خواهيد بود.
مرسسسسسی28

RE: بیاید خودمونو معرفی کنیم - shahryar - ۱۳۹۱-۹-۴

(۱۳۹۱-۹-۴، ۰۲:۰۹ عصر)3pi نوشته است:
SALAM. MAN 3PIDAM. DANESHJOYE TERM 3 RESHTEYE MEMARIM. DIROZ OZV SHODAM .ALAN DASHTAM P.M AYE SHOMARO MIKHONDAM ETEMAD B NAFSAM NABOD SHOD102. MAN PISHE SHOMAHA KHEILI KOCHIKAM .DOST DARAM BTONAM B MARAHELE BALA TAR BRESAM . YANI MISHEEEE!!!!!!AKHE RESHTAM TAJROBI BOD MIKHASTAM DANDON PEZESHK BSHAM VALI NASHOD. MEMARIO DOST DARAM VALI NEMIDONAM MITONAM 113MOVAFAGH BSHAM YA NA2 PLZ RAHNAMAEIM KONID

سلام دوست خوبم.این طوری به قضیه نگاه نکنید. اگر به رشته تون علاقه دارید و ادم با پشت کاری هستید، پس دیگه دلیلی برای نا امیدی باقی نمی مونه. به نظر من هرکاری با علاقه،پشت کار و صبر امکان پذیر خواهد بود. پس نا امیدی را کنار بگذارید. شما هنوز در اول راه هستید. برای موفق شدن اولین گام اینکه یک هدف مشخص داشته باشید.113

RE: بیاید خودمونو معرفی کنیم - geo - ۱۳۹۱-۹-۵

سلام

صادق >>>>1366>>>> شیراز

دیپلم : تجربی (1383)

لیسانس : مهندسی عمران - (1388)

فوق لیسانس : عمران - گرایش خاک و پی (ژئوتکنیک) - (1390)

نظارت پایه 3 - (1391)

RE: بیاید خودمونو معرفی کنیم - 3pi - ۱۳۹۱-۹-۵

(۱۳۹۱-۹-۴، ۰۴:۴۳ عصر)shahryar نوشته است:
(۱۳۹۱-۹-۴، ۰۲:۰۹ عصر)3pi نوشته است:
SALAM. MAN 3PIDAM. DANESHJOYE TERM 3 RESHTEYE MEMARIM. DIROZ OZV SHODAM .ALAN DASHTAM P.M AYE SHOMARO MIKHONDAM ETEMAD B NAFSAM NABOD SHOD102. MAN PISHE SHOMAHA KHEILI KOCHIKAM .DOST DARAM BTONAM B MARAHELE BALA TAR BRESAM . YANI MISHEEEE!!!!!!AKHE RESHTAM TAJROBI BOD MIKHASTAM DANDON PEZESHK BSHAM VALI NASHOD. MEMARIO DOST DARAM VALI NEMIDONAM MITONAM 113MOVAFAGH BSHAM YA NA2 PLZ RAHNAMAEIM KONID

سلام دوست خوبم.این طوری به قضیه نگاه نکنید. اگر به رشته تون علاقه دارید و ادم با پشت کاری هستید، پس دیگه دلیلی برای نا امیدی باقی نمی مونه. به نظر من هرکاری با علاقه،پشت کار و صبر امکان پذیر خواهد بود. پس نا امیدی را کنار بگذارید. شما هنوز در اول راه هستید. برای موفق شدن اولین گام اینکه یک هدف مشخص داشته باشید.113

reshtamo dost daram vali poshtkaram kame!!!!!!!merccccc k rahnamaeem kardin5

RE: بیاید خودمونو معرفی کنیم - gole be bahar - ۱۳۹۱-۹-۱۴

(۱۳۹۰-۱۰-۱۰، ۰۹:۰۰ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام
سعید هستم،دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری واحد قزوین(ترم 1) متولد 66،لیسانس معماری زنجان، نظارت، اجرا ،مشاوره، طراحی ،تهیه صورت وضعیت و انجام متره برآورد وآنالیز قیمت انجام میدم(دفتر فنی مهندسی) و تدریس تردی مکس و نرم افزارهای مرتبط با معماری در وقت های آزادم دارم.
جدیدا هم زیر نظر دکتر زیاری ، با مهندس احمدی عزیز یه کتاب خوب ترجمه می کنیم که تقریبا تمومه.

سلام منم فاطمه هستم دانشجوی معماری سال اولمه دانشگاه پیام نور امیدوارم بتونم به خوبی ازتون کمک بگیرم

RE: بیاید خودمونو معرفی کنیم - dementor - ۱۳۹۱-۹-۱۴

سلام منم پویا هستم دانشجوی ترم 3 شهرسازی دانشگاه پیام نور محل سکونتم خوشحالم که توی این انجمن عضوم.

RE: بیاید خودمونو معرفی کنیم - فرزانه آهاری - ۱۳۹۱-۱۰-۱۰

سلام
فرزانه آهاری هستم،دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت شهری غیرانتفاعی تهران ،لیسانس معماری .
موفق باشین

RE: بیاید خودمونو معرفی کنیم - شهرساز مبتکر - ۱۳۹۱-۱۰-۳۰

من فاطمه نعمتی ترم سوم شهرسازی دانشگاه پیام نور کرج هستم و برای ارشد هم دوست دارم طراحی شهری رو ادامه بدم

RE: بیاید خودمونو معرفی کنیم - mohamadreza zare - ۱۳۹۱-۱۱-۲

slm.wlc.
mohamadam term 5 sharsazi shiraz manam tarahi ro dust daram.in email mane age dust dashtid tabadol etelaat konid khoshhal misham.
mamadreza.xare70@yahoo.com

RE: بیاید خودمونو معرفی کنیم - 9123533029 - ۱۳۹۲-۸-۶

سلام دوستای عزیز
روشن هستم. به تازگی 26 ساله
کارشناسی رو جغرافیا- گرایش روستایی
و الان ارشد- ترم 3- جغرافیا- گرایش برنامه ریزی شهری هستم
ساکن مشهدم
خیلی خیلی خوش حال از آشنایی با این سایت و عضویت در اون هستم.