ایران شهرساز
مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: سایت مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1689)
+---- انجمن: مشاوره کنکور (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1690)
+---- موضوع: مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 (/showthread.php?tid=27709)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - Omid.Bz - ۱۳۹۴-۶-۱۳

(۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۶:۵۱ صبح)azadeh.arch نوشته است: چقدر خووووب. به سلامتییییی... انشا... همیشه موفق باشید. یه سوال شما تو اسکیستون قوی بودید؟ منظورم دست قوی هست و اینکه واسه اسکیس طراحی شهری چقدر وقت گذاشتید؟؟
ممنون، همچنین...
من برای اسکیس از صفر شروع کردم...  از خط کشیدن... و از همون اسفند هم شروع کردم
برای مرحله دوم، زیر نظر خانم مهندس معطریان توو همین سایت شروع کردم و تا آخر هم همراهمون بودن... تاریخچه و کارایی که کردیم هم موجوده... بگردید پیداش میکنید.

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - azadeh.arch - ۱۳۹۴-۶-۱۵

. . Cheghadr aaliii.. man ham chon kheili vaghte dast b ghalam nashodam fk mikonam sefr mahsub misham
Be nazaretun alan k emtehan marhale 1 oftade ordibehesht, az key eskis ro shuru konim behtare?
Mamnoonam

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - n.houresfand - ۱۳۹۴-۶-۱۶

سلام آقای مهندس
اسکیستونو چنددرصد زدین؟

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - Omid.Bz - ۱۳۹۴-۶-۱۶

(۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۴:۱۹ صبح)azadeh.arch نوشته است: .            .     Cheghadr aaliii.. man ham chon kheili vaghte dast b ghalam nashodam fk mikonam sefr mahsub misham
Be nazaretun alan k emtehan marhale 1 oftade ordibehesht, az key eskis ro shuru konim behtare?
Mamnoonam
این دیگه کاملا به خودتون بستگی داره... ولی فکر میکنم اگه بتونید در کنار مطالعه تون ، یه بخشی رو هم به اسکیس اختصاص بدید خیلی خوبه... حداقل دیگه از اسفند شروع کنید... ولی اگه میدونید میتونید توو 2-3 ماه خودتونو برسونید، بزارید برا بعد از مرحله اول... البته اینا مستلزم اینه که تاریخ مرحله دوم هم مشخص باشه.
(۱۳۹۴-۶-۱۶، ۰۲:۰۳ صبح)n.houresfand نوشته است: سلام آقای مهندس
اسکیستونو چنددرصد زدین؟
سلام.
من متاسفانه 30 درصد

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - zohreziaraty - ۱۳۹۴-۶-۲۴

سلام ممنون از راهنماییتون جناب مهندس
راستش من تازه پایان ناممو تحویل دادمو و قصد دارم از ابتدای مهر به طور جدی برای کنکور شروع کنم با توجه به اینکه من کارشناسی معماری هستم و اینکه تقریبا تمامی مطالبی که باید مطالعه کنم برام تازگی داره ولی چون علاقه زیادی به موضوعات مربوطه دارم خوندن این منابع برام لذت بخشه . من قصد دارم برنامه هایی که گذاشتید رو از هفته اول مهر شروع کنم.
باتشکر از لطفتون

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - zohreziaraty - ۱۳۹۴-۶-۳۱

سلام آقای مهندس
برنامه جدیدو نمیذارید؟

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - Omid.Bz - ۱۳۹۴-۷-۲

با سلام و تشکر از پیگیری دوستان عزیز
به زودی برنامه ها با رویکرد جدید گذاشته خواهد شد.

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - zohreziaraty - ۱۳۹۴-۷-۲

(۱۳۹۴-۷-۲، ۰۲:۲۵ صبح)Omid.Bz نوشته است: با سلام و تشکر از پیگیری دوستان عزیز

مهندس یعنی برنامه جدید می ذارید یا ادامه همون برنامه قبلی رو پیش می گیرید ؟آخه من می خوام تازه شروع به خوندن کنم.

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - Omid.Bz - ۱۳۹۴-۷-۲

(۱۳۹۴-۷-۲، ۰۴:۲۷ صبح)zohreziaraty نوشته است:

مهندس یعنی برنامه جدید می ذارید یا ادامه همون برنامه قبلی رو پیش می گیرید ؟آخه من می خوام تازه شروع به خوندن کنم.

برنامه تقریبا همونه و احتمالا یخورده سبک تر میشه فقط... شما میتونید همون برنامه قبلیو شروع کنید و بعد با برنامه جدید هماهنگ کنید خودتونو.

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - zohreziaraty - ۱۳۹۴-۷-۲

(۱۳۹۴-۷-۲، ۰۵:۲۳ صبح)Omid.Bz نوشته است:
(۱۳۹۴-۷-۲، ۰۴:۲۷ صبح)zohreziaraty نوشته است:

برنامه تقریبا همونه و احتمالا یخورده سبک تر میشه فقط... شما میتونید همون برنامه قبلیو شروع کنید و بعد با برنامه جدید هماهنگ کنید خودتونو.

خیلی ممنون . فقط یه سوال من فعلا در حال حاضر کتاب مبانی پاکزاد رو دارم و خلاصه ای از کتاب کند و کاو گلکار مشکلی پیش نمیاد با این دو کتاب شروع کنم ؟