ایران شهرساز
مشاوره برنامه ریزی مشاوره مبانی نظری برنامه ریزی شهری 95- روح الله ارشادی رتبه 46 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: سایت مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1689)
+---- انجمن: مشاوره کنکور (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1690)
+---- موضوع: مشاوره برنامه ریزی مشاوره مبانی نظری برنامه ریزی شهری 95- روح الله ارشادی رتبه 46 (/showthread.php?tid=27680)

صفحه‌ها: 1 2

مشاوره مبانی نظری برنامه ریزی شهری 95- روح الله ارشادی رتبه 46 - ruhullaershadi - ۱۳۹۴-۴-۱۰

سلام دوستان کنکوری بنده روح الله ارشادی هستم،رتبه 46 کنکور 94 برنامه ریزی شهری- در این تاپیک قصد دارم بعد اینکه اعلام حضور کردین برنامه کلی برای مبحث مبانی نظری برنامه ریزی شهری براتون بذارم و با برنامه های دوهفته ای بریم جلو!!!! میدونین که این مبحث ضریب 3 داره و فوق العاده مهم هست!! در ادامه کار جزوات دستنویس خودم رو براتون خواهم گذاشت تا بخونین اما به موقعش :) .... زودتر اعلام حضور کنین تا از فردا شروع کنیم!!!!

RE: مشاوره کنکور95-ارشادی رتبه 46 کنکور 94 - الی89 - ۱۳۹۴-۴-۱۰

سلام مهندس ارشادی
ممنونم از شما
فقط، شما مشاور طراحی یا برنامه ریزی هستید؟

RE: مشاوره کنکور95-ارشادی رتبه 46 کنکور 94 - ruhullaershadi - ۱۳۹۴-۴-۱۰

سلام، گرایش برنامه ریزی شهری!

RE: مشاوره کنکور95-ارشادی رتبه 46 کنکور 94 - Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۴-۱۰

سلام خسته نباشید.منم هستم.

RE: مشاوره کنکور95 { مبانی نظری} - روح الله ارشادی رتبه 46 - برنامه ریزی - کنکور 94 - shahab_fallahpour - ۱۳۹۴-۴-۱۰

سلام شهاب فلاح پور هستم رتبه 1 کنکور برنامه ریزی شهری 95 :))) ایشالااااااا
سلام اقای ارشادی منم هستم

RE: مشاوره کنکور95 { مبانی نظری} - روح الله ارشادی رتبه 46 - برنامه ریزی - کنکور 94 - ruhullaershadi - ۱۳۹۴-۴-۱۱

سلام، فعلا که دونفر اعلام حضور کردن! دوستانتون رو دعوت کنین بیان از فردا دیگه شروع کنیم بریم جلو!!!

RE: مشاوره کنکور95 { مبانی نظری} - روح الله ارشادی رتبه 46 - برنامه ریزی - کنکور 94 - ruhullaershadi - ۱۳۹۴-۴-۱۱

سرفصل ها و مبحث های درس مبانی نظری و منابع موردنیاز برای هر مبحث ؛

- برای سیر اندیشه ها ؛ 1-سیراندیشه های دکترپاکزاد(1-3) با تاکید بر جلد 1
2-شهرسازی واقعیات و تخیلات دکتر حبیبی

- برای مبانی،مفاهیم،مکاتب و نظریه های برنامه ریزی و برنامه ریزی شهری ؛ 1-برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری مهدی زاده
2-مبانی برنامه ریزی شهری شیعه

- برای مبانی طراحی شهری ؛ 1- محیط های پاسخنده بنتلی
2-فضاهای عمومی و خصوصی مدنی پور

- برای برنامه ریزی کاربری زمین ؛ 1- کاربری زمین زیاری
2- جلد دو کتاب سبز

- برای برنامه ریزی حمل و نقل؛ 1- کتاب دکتر قریب

-برای برنامه ریزی مسکن ؛ 1- تراکم در شهرسازی عزیزی
2-برنامه ریزی مسکن پورمحمدی

- برای زیرساخت های ابرسانی ؛ 1- کتاب بهزادفر

- برای نظریه ها و مکاتب و شیوه های مدیریت شهری ؛ 1- مدیریت شهری برک پور
2-مدیریت شهری لطیفی

- برای برنامه ریزی منطقه ای؛1- منطقه ای شیعه
2-منطقه ای مظفری
3- منطقه ای اشکوری

- برای برای محیط زیست و توسعه پایدار ؛ 1-آیین شهرسازی پایدار بهزادفر
2- شهرومحیط زیست طبیبیان

- برای اقتصاد شهری ؛ کتاب عابدین درکوش

- برای GIS V DSS ؛ 1- کتاب فرشاد نوریان

- سایر مباحث ؛ 1-نظریه های شهرو پیرامون پاپلی یزدی
2-کارگاه شیعه
3- مبانی و تکنیک های زیاری
4- اهنگ صنعت و اوای شهر شیعه.

{منبعی جامع و کامل برای مبانی نظری}

RE: مشاوره کنکور95 { مبانی نظری} - روح الله ارشادی رتبه 46 - برنامه ریزی - کنکور 94 - زهراشرافتی۱۱ - ۱۳۹۴-۴-۱۵

سلام آقای مهندس.... منم میخام با برنامه شما درس بخونم

RE: مشاوره کنکور95 { مبانی نظری} - روح الله ارشادی رتبه 46 - برنامه ریزی - کنکور 94 - ruhullaershadi - ۱۳۹۴-۴-۱۵

بسیار خوب ... امروز برنامه کلی و هفتگی رو پیشنهاد میدم تا باهم بریم جلو ...

RE: مشاوره کنکور95 { مبانی نظری} - روح الله ارشادی رتبه 46 - برنامه ریزی - کنکور 94 - ruhullaershadi - ۱۳۹۴-۴-۱۵

- سلام،دوستای عزیز، ایا منابع رو تهیه کردین؟؟؟ باید تا اخر تابستان تمومشون کنیماا!!!

- خب { قسمت اول} برنامه کلی این هستش که تا اخر تابستون منابع باالویت اول و مهم رو تمومشون کنیم و 1- بدونیم کدوم قسمت کتابا سوال خیزن و 2- زیرشون خط بزنین و 3- نکات و خلاصه های طلایی رو یاداشت کنین! برنامه هفتگی( دارم مینویسم) میذارم که بتونین خودتون تنظیم کنین با بقیه دروس!

- سوالات مربوط به مبانی نظری رو هم مطرح کنین،جواب خواهم داد!