ایران شهرساز
مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: سایت مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1689)
+---- انجمن: مشاوره کنکور (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1690)
+---- موضوع: مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور (/showthread.php?tid=27653)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور - mahshid -jm - ۱۳۹۴-۵-۱۴

سلام به دوستان عزیز
باتوجه به لطف بی اندازه شما به بنده که دیروز به طور جداگونه در تلگرام پیشنهاد ایجاد دوباره گروه در تلگرام رو میدادین
اول اینکه بسیار خوشحالم که برنامه بنده شمارو تونسته کمک کنه و شما انقدر ازش راضی بودین و ازین بابتت خداروشکر میکنم
و بحث دوم اینکه برنامه ای ک من برای تشکیل گروه داشتم برای این بود ک بتونم برنامه شما رو به صورت گروه بندی شده براتون پیگیری کنم چون واقعا امکانش برای من در سایت نیست که تک تک برنامه هاتون رو پیگیری کنم و در ضمن بتونم نکات هر کتاب رو به صورت جداگونه بهتون بگم ، وظیفه بنده در سایت مشاوره هست
اما در کلاس تدریس و مشاوره تخصصی فقط در همون درس(مباحث
در نتیجه با توجه به درخواست شما عزیزان ک دیروز عنوان کردید با شرایط زیرامکان برگذاری مجدد کلاس خواهد بود
بیست جلسه 1.5 ساعته ،برای فقط 30 نفر و فقط برای یک گروه، 25 هزار تومن
دوستانی که تمایل داشتن فقط تمایل خودشون رو اعلام کنند تا ابتدا گروه تشکیل بشه با حضور اون سی نفر بدون دریافت وجه و بعد از تشکیل گروه با سی نفر قطعی، هزینه دریافت خواهد شد
فقط خواهش بنده این هست فقط دوستانی ک قطعا کلاس رو میخان اعلام کنند تا گروه براشون تشکیل بشه چون دیگه تا الان اکثرتون با روند کار بنده اشنایی پیدا کردین
و خاهش دوم اینکه فقط تمایل یا عدم تمایل خودتون رو اعلام کنید نظراتتون رو بعد از تشکیل گروه حتما با هم هماهنگ میکنیم
دوستانی هم ک تمایل ندارن از همینجا مشاوره رو پیگیری کنند
موفق باشین :-)

در مورد درس مبانی هم اگر دوستان از روند کلاس مباحث راضی بودن گروه مبانی هم تشکیل خواهد شد به درخواست خودشون اگر خواستن،اینم برای دوستانی که در مورد مبانی سوال داشتن

RE: مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور - eliii... - ۱۳۹۴-۵-۱۸

سلام عزیزم... من رشتم جغرافیا و برنامه ریزی شهری بود ولی نمیخوام این رشته رو ادامه بدم تصمیم گرفتم برنامه ریزی شهری منطقه ایی بخونم و از این ماه شروع کردم منابع پارسه رو تهیه کردم ایا من منابع پارسه رو بخونم قبول میشم؟؟؟ کتاب منبع هم دارم اما حجم زیاده و وقت کم.... ازمون مرحله 2 رو هم خیلی استرس دارم از همین الان... میشه لطف کنی سرفصلهای منابع رو برای من ایمیل کنی؟؟چیزی نمیدوونم...
email:elham7110@yahoo.com

RE: مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور - mahshid -jm - ۱۳۹۴-۵-۲۰

(۱۳۹۴-۵-۱۸، ۱۲:۰۱ عصر)eliii... نوشته است: سلام عزیزم... من رشتم جغرافیا و برنامه ریزی شهری بود ولی نمیخوام این رشته رو ادامه بدم تصمیم گرفتم برنامه ریزی شهری منطقه ایی بخونم و از این ماه شروع کردم منابع پارسه رو تهیه کردم ایا من منابع پارسه رو بخونم قبول میشم؟؟؟ کتاب منبع هم دارم اما حجم زیاده و وقت کم.... ازمون مرحله 2 رو هم خیلی استرس دارم از همین الان... میشه لطف کنی سرفصلهای منابع رو برای من ایمیل کنی؟؟چیزی نمیدوونم...
email:elham7110@yahoo.com

سلام
واقعا در مورد کتاب های پارسه اطلاعی ندارم که نظر بدم
برای مرحله دو هم نیازی نیست از الان فکر کنید و استرس داشته باشید فعلا فقط روی مرحله اول تمرکز کنید
سرفصل های دروس مباحث و مبانی و هم چنین منابعش به طور کامل رو در صفحات قبلی همین پست و صفجه پست مباحث میتونی پیدا کنی و دانلودش کنی:-)

RE: مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور - azin_94 - ۱۳۹۴-۵-۲۸

خانم مهندس برنامه بعديو لطف ميكنين ؟ خسته نباشيد

RE: مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور - mahshid -jm - ۱۳۹۴-۵-۳۱

(۱۳۹۴-۵-۲۸، ۰۶:۴۶ عصر)azin_94 نوشته است:
خانم مهندس برنامه بعديو لطف ميكنين ؟ خسته نباشيد

سلام
برنامه بعدی
از همون مبحث نظزیه های برنامه ریزی شهری:
1.اصلاح نظام مدیریت توسعه شهری (مهدی زاده ) بخش اول
مبانی و تکنیک -فصل 13
مکاتب ، نظریه ها و مدل های برنامه ریز منطقه ای (زیاری) فصل 1 تا 8

RE: مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور - فروغ شمس - ۱۳۹۴-۶-۱

سلام دوستان اول عذر خواهی میکنم که اینجا که مختص مبانی نظری هست سوال میکنم
ولی اطلاع دارین نتایج کنکور کی اعلام میشه میشه؟
پارساال 2 شهریور داده بودن!

RE: مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور - Marjan631 - ۱۳۹۴-۶-۲۵

سلام من ميخواستم منابع مهمي ك ميتونم تو اين زمان باقي مونده رو بخونم و نتيجه خوبي بگيرم برام معرفي كنيد ممنونم

RE: مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور - azam ha - ۱۳۹۴-۶-۳۱

سلام لطفا ما رو در جریان گروه تلگرام بذارین

RE: مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور - Fatemeh artimis - ۱۳۹۴-۷-۱۵

سلام . وقت بخیر . من از اوایل هفته شروع کردم به خوندن . اما چون همه منابع رو ندارم از درس زبان شروع کردم . یه سری از خلاصه ها و جزوها رو هم از سایت دانلود کردم . اما در حال حاضر هیچ کتابی ندارم . چون رشته کارشناسیم معماری بوده و برای ارشد میخام برنامه ریزی بخونم ،احساس میکنم که داره دیر میشه خوندنم . به نظر شما من با چه درسی شروع کنم برای مبانی برنامه ریزی شهری؟؟ اگه کتاب هست که بگین تا تهیه کنم اگرم جزوه دارین ممنون میشم در اختیارمون قرار بدین . و همچنین منابعی که برای این درس هست رو اگه قرار بدین ممنون میشم  

RE: مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور - maryamddd - ۱۳۹۴-۷-۱۹

(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۳:۳۳ عصر)mahshid -jm نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۳:۲۵ عصر)shahab_fallahpour نوشته است: بله بله واقعا ممنونم من منتظرتونم از همین حالا بهم بگین که بقیه دوستانم استفاده کنن از راهنماییاتون
چشم کتابو سعی میکنم تو این چندروزه تهیه کنم.من از 10 تیر میخوام شرمع کنم خانم مهندس آخه 10ام تحویل طرحمه و بعد ازون وقتم و ذهنم کاملا آزاده

ده تیر هم اصلا دیر نیست من خودم از یک مرداد شروع کردم:-)
من در اسرع وقت لیست کتاب های مبانی رو براتون اینجا میذارم تا یک کلیتی از کار دستتون بیاد بعدش برای شروع فقط قسمت های مهمش رو بهتون میگم تا همونا رو بخونید :-)
آمارتون رو هم که از همون فصل یک تورانی شروع کنید :-)
|سلام رشته برنامه ريزي شهري ددروس محاسبات زياد داره آيا؟؟؟ وبراي كار از محسبات استفاده ميشه يا نه؟؟؟؟