ایران شهرساز
مشاوره برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: سایت مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1689)
+---- انجمن: مشاوره کنکور (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1690)
+---- موضوع: مشاوره برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می (/showthread.php?tid=26077)

صفحه‌ها: 1 2

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - homayoon.d - ۱۳۹۳-۹-۲۴

(۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۲:۱۶ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۳، ۱۰:۲۴ صبح)homayoon.d نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۲:۵۲ عصر)elnaz.h نوشته است: امسال پردیس کیمیا فکر واسه مدل و فنون جزوه های جدید تهیه کردن که کلاساش مشهد و تهران برگزار میشه و مهندس دهقان لطف کردن واسه اعضا 10 درصد هم تخفیف گذاشتن
اگر تونستید حتما  شرکت کنید مهندس ابراهیم خانی کلاسش فوق فوق العاده است.

این جزوه ای که فرمودین تو کلاس ارایه میشه؟ یا اگه کلاسم نریم میشه تهیش کرد؟

سلام با موسسه برای فروش در سایت مکاتبه میکنم

ممنون آقای دهقان

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - Sh@bn@m - ۱۳۹۳-۹-۲۴

(۱۳۹۳-۹-۲۴، ۱۲:۰۴ صبح)homayoon.d نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۲:۱۶ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۳، ۱۰:۲۴ صبح)homayoon.d نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۲:۵۲ عصر)elnaz.h نوشته است: امسال پردیس کیمیا فکر واسه مدل و فنون جزوه های جدید تهیه کردن که کلاساش مشهد و تهران برگزار میشه و مهندس دهقان لطف کردن واسه اعضا 10 درصد هم تخفیف گذاشتن
اگر تونستید حتما  شرکت کنید مهندس ابراهیم خانی کلاسش فوق فوق العاده است.

این جزوه ای که فرمودین تو کلاس ارایه میشه؟ یا اگه کلاسم نریم میشه تهیش کرد؟

سلام با موسسه برای فروش در سایت مکاتبه میکنم

ممنون آقای دهقان
پس هرچه زودتر مارو. خوشحال کنیدممنون

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - hero - ۱۳۹۳-۹-۲۴

خیلی خوبه اگه همچین اتفاقی بیفته و جزوه به دستمون برسه ولی اگرهم نرسید نباید نگران باشیم چون اصلا مشخص نیس که امسال سوالات چطور باشه و از چی سوال بدن همون جزوه و کتابای خودتونو بخونید و توکلتون به خدا باشه چون بعضی چیزا از دست ما خارجه من پارسال فقط 4فصل آمار خونده بودم و امیدی نداشتم که بیشتر از 30% جواب بدم ولی وقتی رفتم سر جلسه دیدم کلا سبک سوالا عوض شده و چیزای دیگه دادن که من تونستم خیلی بیشتر از حد انتظارم جواب بدم و درصدم حدود 44 شد!

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - khansa - ۱۳۹۳-۹-۲۴

(۱۳۹۳-۹-۲۴، ۱۱:۵۹ صبح)hero نوشته است: خیلی خوبه اگه همچین اتفاقی بیفته و جزوه به دستمون برسه ولی اگرهم نرسید نباید نگران باشیم چون اصلا مشخص نیس که امسال سوالات چطور باشه و از چی سوال بدن همون جزوه و کتابای خودتونو بخونید و توکلتون به خدا باشه چون بعضی چیزا از دست ما خارجه من پارسال فقط 4فصل آمار خونده بودم و امیدی نداشتم که بیشتر از 30% جواب بدم ولی وقتی رفتم سر جلسه دیدم کلا سبک سوالا عوض شده و چیزای دیگه دادن که من تونستم خیلی بیشتر از حد انتظارم جواب بدم و درصدم حدود 44 شد!

درود مهندس 
ممکنه بدونم سال گذشته ، از چه منبع دیگه ای برای طرح پرسش های آمار استفاده کرده بودند؟! و اگر بفرمائید شما با تسلط روی چه مباحثی تونستید پاسخ بدین سپاسگزار میشم.

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - hero - ۱۳۹۳-۹-۲۴

(۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۵:۴۶ عصر)khansa نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۴، ۱۱:۵۹ صبح)hero نوشته است: خیلی خوبه اگه همچین اتفاقی بیفته و جزوه به دستمون برسه ولی اگرهم نرسید نباید نگران باشیم چون اصلا مشخص نیس که امسال سوالات چطور باشه و از چی سوال بدن همون جزوه و کتابای خودتونو بخونید و توکلتون به خدا باشه چون بعضی چیزا از دست ما خارجه من پارسال فقط 4فصل آمار خونده بودم و امیدی نداشتم که بیشتر از 30% جواب بدم ولی وقتی رفتم سر جلسه دیدم کلا سبک سوالا عوض شده و چیزای دیگه دادن که من تونستم خیلی بیشتر از حد انتظارم جواب بدم و درصدم حدود 44 شد!

درود مهندس 
ممکنه بدونم سال گذشته ، از چه منبع دیگه ای برای طرح پرسش های آمار استفاده کرده بودند؟! و اگر بفرمائید شما با تسلط روی چه مباحثی تونستید پاسخ بدین سپاسگزار میشم.
خواهش میکنم خنسا جان پارسال تا جاییکه یادمه سوال راجب به ماتریس های سازگاری و ظرفیت اینا داده بودن با چنتا سوال روش تحقیق و چنتا سوال مدل و بقیشم آمار بود ماتریس هارو که قبلا از خلاصه مباحث خونده پارسه خونده بودم و روش تحقیقم برای پایان نامم از کتاب روش تحقیق ( مقدمه ای بر روش تحقیق اقای حافظ نیا) استفاده کرده بودم مطالبش یادم مونده بود بنظرم بعضی فصلاش منبع خوبیه برای اونایی که میخان امسال روش تحقیق بخونن برای مدلم یکی دو فصل از کتاب مدل حکمت نیا و موسوی خونده بودم....