ایران شهرساز
مشاوره برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: سایت مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1689)
+---- انجمن: مشاوره کنکور (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1690)
+---- موضوع: مشاوره برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می (/showthread.php?tid=26077)

صفحه‌ها: 1 2

برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - alireza - ۱۳۹۳-۹-۲۰

سوال یک عضو:
سلام میخواستم از دوستانم بپرسم که برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون میشم پاسخ بدین

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - homayoon.d - ۱۳۹۳-۹-۲۰

معمولن از تراکم عزیزی و کتابه موسوی و اقتصاد شهری درکوش و مدلای کتابه مسکنه پورمحمدی و ....اسم میبرن ولی اصلن تضمینی نیست که از این مدلا سوال بیاد یا نه....
سوالایه سالای پیشو بخونین و ببینین موسسات جزوه ای برا مدل دارن یا نه(البته من برا مدل جزوه ای از موسسات ندیدم)

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - Mehran90 - ۱۳۹۳-۹-۲۱

اگر آمار طورانی(یا رنجبران)و کاربرد مدلهای حکمت نیا رو مسلط باشید راحت میتونید بالای50 بزنید.من خودم پارسال حدود 50درصد زدم.فقطم رنجبران و حکمت نیا رو خوندم.ولی متاسفانه یه سری سوال تحلیلای آماری بود که برای اولین بار اومده بود تو کنکور و خیلیا شوکه شدن.مثل اینکه میگفتن منبعش اقتصاد شهری درکوشه.
در کل استاندارد مشخصی نداره ولی دست کم معلومه که تقریبا نصف سوالا آمار و احتماله که اونم کتاب طورانی یا رنجبران براش کفایت میکنه.

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - E.Y.I - ۱۳۹۳-۹-۲۱

امسال پردیس کیمیا فکر واسه مدل و فنون جزوه های جدید تهیه کردن که کلاساش مشهد و تهران برگزار میشه و مهندس دهقان لطف کردن واسه اعضا 10 درصد هم تخفیف گذاشتن
اگر تونستید حتما شرکت کنید مهندس ابراهیم خانی کلاسش فوق فوق العاده است.

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - homayoon.d - ۱۳۹۳-۹-۲۳

(۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۲:۵۲ عصر)elnaz.h نوشته است: امسال پردیس کیمیا فکر واسه مدل و فنون جزوه های جدید تهیه کردن که کلاساش مشهد و تهران برگزار میشه و مهندس دهقان لطف کردن واسه اعضا 10 درصد هم تخفیف گذاشتن
اگر تونستید حتما  شرکت کنید مهندس ابراهیم خانی کلاسش فوق فوق العاده است.

این جزوه ای که فرمودین تو کلاس ارایه میشه؟ یا اگه کلاسم نریم میشه تهیش کرد؟

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - E.Y.I - ۱۳۹۳-۹-۲۳

جزوه رو به بجه هاي كلاس ميدن فقط
من هم سركلاس امار فهميدم كه جزوه هاي جديدي واسه امسال تهيه شده
فكر نكنم به صورت ازاد بفروشن

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - homayoon.d - ۱۳۹۳-۹-۲۳

(۱۳۹۳-۹-۲۳، ۱۱:۲۰ صبح)elnaz.h نوشته است: جزوه رو به بجه هاي كلاس ميدن فقط

الناز خانوم شما که کلاس میرین لطف کنین این جزوه ها رو به مام برسونین....
میشه؟؟یا خواهشه بزرگیه؟ :)

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - khansa - ۱۳۹۳-۹-۲۳

(۱۳۹۳-۹-۲۳، ۱۱:۲۰ صبح)elnaz.h نوشته است: جزوه رو به بجه هاي كلاس ميدن فقط

خوشا به حالت ای النازی
درشهرما نیست جز طوووورانی
داریم میسازیم با نگرانی

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - alireza - ۱۳۹۳-۹-۲۳

(۱۳۹۳-۹-۲۳، ۱۰:۲۴ صبح)homayoon.d نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۲:۵۲ عصر)elnaz.h نوشته است: امسال پردیس کیمیا فکر واسه مدل و فنون جزوه های جدید تهیه کردن که کلاساش مشهد و تهران برگزار میشه و مهندس دهقان لطف کردن واسه اعضا 10 درصد هم تخفیف گذاشتن
اگر تونستید حتما  شرکت کنید مهندس ابراهیم خانی کلاسش فوق فوق العاده است.

این جزوه ای که فرمودین تو کلاس ارایه میشه؟ یا اگه کلاسم نریم میشه تهیش کرد؟

سلام با موسسه برای فروش در سایت مکاتبه میکنم

RE: برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می - E.Y.I - ۱۳۹۳-۹-۲۳

جقدرم كه من ميخونم خنسا
اميد من به دانشكاه ازاده
من برنامه مرورم مشكل خورده الان در نا اميدي به سر ميبرم