ایران شهرساز
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: کنکور شهرسازی (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1602)
+---- انجمن: کارشناسی ارشد (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1645)
+----- انجمن: مرحله اول (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1652)
+------ انجمن: مشاوره برای کنکور مرحله اول (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1660)
+------ موضوع: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... (/showthread.php?tid=25129)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - raoof - ۱۳۹۳-۷-۲۰

منم جا داره از شما و مهندس دهقان بابت راهنمایی و دلگرمی ک ب بچه ها میدین تشکر کنم.
مهندس ی سوال ؟ کتاب تکنیکهای برنانه ریزی شهری چقد اهمیت داره چون من کتابشو ندارم اگه خوندنش ضروریه تهیه کنم.

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - E.Y.I - ۱۳۹۳-۷-۲۰

اره کتابش پیدا نمیشه
مطالبش خیلی مهمه حداقل خلاصشو پیدا کنین بخونین

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - نجران - ۱۳۹۳-۷-۲۰

(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۰۱:۰۴ صبح)mj.noori1992 نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر)نجران نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۹ عصر)Brightness نوشته است: از مهندس رئوف هم سپاسگزاریم برای ایجاد تاپیک. شما خودتون توی چه مرحله ای از خوندن هستید؟ مهندس نجران شما چطور؟تا به اینجا شما سه نفر توی تاپیک اعلام حضور کردید،از خودتون شروع کنید تا بقیه دوستان هم رغبت پیدا کنن و به جمع شما بپیوندن. مشاوران هم در کنار شما خواهند بود.

من همینجور که گفتم اواخر مرداد فصل1 شار تا شهر رو خوندم و بعد به خاطر مشکلی که پیش اومد نخوندم تا هفته پیش که تا دیشب فصل 1 برنامه ریزی منطقه ای از زیاری رو تموم کردم راستی یه درس از 504 هم خوندم Ws17
دیگه ایشالله از این به بعد پیوسته میخونم

هر لحظه که اراده کنید دیر نیست،من از یک آبان شروع کردم...

جدی؟؟؟ جالبه مهندس پرنیان هم گفتن که از اواخر ابان خوندن ولی موندم چجوری اول شدین 26  میشه از برنامتون بگین؟؟

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - Brightness - ۱۳۹۳-۷-۲۰

(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۰۶:۰۷ عصر)نجران نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۹ عصر)Brightness نوشته است: از مهندس رئوف هم سپاسگزاریم برای ایجاد تاپیک. شما خودتون توی چه مرحله ای از خوندن هستید؟ مهندس نجران شما چطور؟تا به اینجا شما سه نفر توی تاپیک اعلام حضور کردید،از خودتون شروع کنید تا بقیه دوستان هم رغبت پیدا کنن و به جمع شما بپیوندن. مشاوران هم در کنار شما خواهند بود.

من همینجور که گفتم اواخر مرداد فصل1 شار تا شهر رو خوندم و بعد به خاطر مشکلی که پیش اومد نخوندم تا هفته پیش که تا دیشب فصل 1 برنامه ریزی منطقه ای از زیاری رو تموم کردم راستی یه درس از 504 هم خوندم Ws17

جدی؟؟؟ جالبه مهندس پرنیان هم گفتن که از اواخر ابان خوندن ولی موندم چجوری اول شدین 26  میشه از برنامتون بگین؟؟

ممنون میشیم از رتبه های برتر و مهندس نوری که از برنامه شون برای شما بگن. اما الناز جان آیتم های دیگه ای هم هست،جدا از زمان شروع کردن که توی موفقیت تأثیر داره.

(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۰۶:۱۳ عصر)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۰۶:۰۷ عصر)نجران نوشته است:

ممنون میشیم از رتبه های برتر و مهندس نوری که از برنامه شون برای شما بگن. اما الناز جان آیتم های دیگه ای هم هست،جدا از زمان شروع کردن که توی موفقیت تأثیر داره.
مثلا چه ایتم هایی؟؟ میشه برام بگین ؟؟

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - Brightness - ۱۳۹۳-۷-۲۰

نجران جان، اینکه رشته کارشناسی تون شهرسازی بوده یا نه،یکی از اون آیتم هاست. خب طبیعتاً دوستانی که شهرسازی بودن بعضی کتب رو شاید مطالعه کرده باشن،تا حدودی با مفاهیم آشنا باشن،خب این خودش توی سرعت خوندن مطالب خیلی مؤثر هست.
دیگه اینکه یک فرد ممکن هست مطلب رو با یک بار خوندن به حافظه بسپره، فرد دیگه ای ممکنه با دو بار خوندن و ....
روحیاتتون، عادات مطالعاتی تون،روش خوندن همه ی شما با هم متفادت هست. اینها همه توی روند مطالعاتی شما و میزان موفقیت تون تأثیر داره!

(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۰۶:۵۲ عصر)Brightness نوشته است: نجران جان، اینکه رشته کارشناسی تون شهرسازی بوده یا نه،یکی از اون آیتم هاست. خب طبیعتاً دوستانی که شهرسازی بودن بعضی کتب رو شاید مطالعه کرده باشن،تا حدودی با مفاهیم آشنا باشن،خب این خودش توی سرعت خوندن مطالب خیلی مؤثر هست.
دیگه اینکه یک فرد ممکن هست مطلب رو با یک بار خوندن به حافظه بسپره، فرد دیگه ای ممکنه با دو بار خوندن و ....
روحیاتتون، عادات مطالعاتی تون،روش خوندن همه ی شما با هم متفادت هست. اینها همه توی روند مطالعاتی شما و میزان موفقیت تون تأثیر داره!

رشته کارشناسیم که شهرسازی هست . تازگیا روش خوندنمو عوض کردم که به نظرم مفید تر باشه برام

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - raoof - ۱۳۹۳-۷-۲۱

سلام دوستان
در رابطه با نحوه خوندن زبان میشه راهنماییم کنید بنظرتون تست های ده سال گذشته رو بخونم چطوره؟؟

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - khansa - ۱۳۹۳-۷-۲۱

خوب پیش نرفتم تاریخ و تا آخر روم و امپراتوری خوندم ، کتاب تاریخ شکل شهر و وقتی آدم میخونه کاملاً مبهم هست اما با خوندن نکات و خلاصه ها تازه مطالبی میبینی که اصلاً داخل کتاب مطرح نشده و بیشتر جنبه شهرسازانه ،نکته ای و قیاسی داره ، پس از خوندن و نت برداری این فصل ها تست این مبحث و زدم طوری که ناامید کننده بود و همه اشتباه بود چون هیچ کدوم برام آشنا نبود!!!!!!!!!!!!!

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - alireza - ۱۳۹۳-۷-۲۱

(۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۲:۲۸ عصر)raoof نوشته است: سلام دوستان
در رابطه با نحوه خوندن زبان میشه راهنماییم کنید بنظرتون تست های ده سال گذشته رو بخونم چطوره؟؟

سال فکر کنم 92 بود که 15 سوال را دقیقا و حتی بدون تغییر گزینه ها از سال گذشته آن انتخاب کرده بودند.
این نشون میده که سوالات کنکورهای گذشته چقدر مهم هستند.