ایران شهرساز
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: کنکور شهرسازی (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1602)
+---- انجمن: کارشناسی ارشد (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1645)
+----- انجمن: مرحله اول (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1652)
+------ انجمن: مشاوره برای کنکور مرحله اول (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1660)
+------ موضوع: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... (/showthread.php?tid=25129)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - Brightness - ۱۳۹۳-۷-۲۰

(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۱:۰۹ صبح)h@bn@m$ نوشته است: 63 63 63 63 63 63 63 63 63 63 63 63
خدایا یه کاری بکن که من بشینم سر درسام.....
همش فکر میکنم که خیلی از همه عقبم و همه دیگه تموم شدن......ودیگه خوندن من فایده ای نداره

رقیب خودت باش و به دیگران فکر نکن. خدا میگه از تو حرکت،از من برکت،پس تو نشین که خدا هولت بده!

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - Sh@bn@m - ۱۳۹۳-۷-۲۰

من اصن یه ادمیم عجیب گاهی اعتماد بنفس کاذب دارمااااا
مه مثلا من که بلدم دیگه.....اما امان از سر جلسه امتحان

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - alireza - ۱۳۹۳-۷-۲۰

(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۱:۰۹ صبح)h@bn@m$ نوشته است: 63 63 63 63 63 63 63 63 63 63 63 63
خدایا یه کاری بکن که من بشینم سر درسام.....
همش فکر میکنم که خیلی از همه عقبم و همه دیگه تموم شدن......ودیگه خوندن من فایده ای نداره

رتبه 8 سال فکر کنم 91 مهندس سیوان نوری هم از شهریور شروع کردند
نگرانی نداره
داوطلبینی هم بودند که فقط یک ماه آخر خودند و مجاز شدند

میدونید چیه این مباحثی که شماها دارین برا کنکور میخونید رو من حدود 10 12 سال پیش کامل خوندم....دیگه وقت براش ندارم....
اخه پروژه ساماندهی بافت جدید نیویورک دست بنده هستش...قراره جدید تر بشه و قراره توش یکشنبه بازار بزنیم..از همین هفتگیا........فضاهای شهری مثل لندن و یاریس اینام مال من بوده او سیر اندیشه هاتون حواستون باشه....
سوالی نبود؟

(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۱:۱۷ صبح)h@bn@m$ نوشته است: میدونید چیه این مباحثی که شماها دارین برا کنکور میخونید رو من حدود 10 12 سال پیش کامل خوندم....دیگه وقت براش ندارم....
اخه پروژه ساماندهی بافت جدید نیویورک دست بنده هستش...قراره جدید تر بشه و قراره توش یکشنبه بازار بزنیم..از همین هفتگیا........فضاهای شهری مثل لندن و یاریس اینام مال من بوده او سیر اندیشه هاتون حواستون باشه....
سوالی نبود؟

شیطنت هات هم شیرین هست، برو سر درست خانوووووم .بچه ها از این به بعد سوال داشتن،مزاحمت میشیم حتماً. در دسترس باش فقط 71

اما خوب تحقیقاتم رو تا این لحظه در اختیارتون میذارم...
بنده شار تا شهر رو خوندم...البته من پکیج سایت رو  دارم و از رویاونم دارم تاریخ و مباحث رو میخونم و معماری معاصر قبادیان روخوندم دارم زیبایی شناسی رو میخونم و علاقه زیادی هم به زبان دارم.....روزی چن تا ریدینگ و کلمه و 504 رو میخونم با اجازه بزرگترا....بله...
دیگه هم سلامتی
این فایل هم گذاشتم برای گرامر زبان که بخونید هم حجمش کمه هم خوبه...برای ترجمه باید گرامر رو بلد باشیم که ترجممون زمان حال یه هم مال دیروز نشه و مخاطب خاص مخاطب عام نشه......پس داشته باشیدش

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - khansa - ۱۳۹۳-۷-۲۰

وااای الناز چه با نمک بود :D
بچه ها شکلک های ارسالام اصن دیده نمیشه نمیدونم چطوری بذارمشون
ا شبنم جون شما طراحیا وضعتون خیلی بهتره ها سیصدهفته برنامه مطالعاتی دارید من که حسودیمون شده بود ،عزیزم بیا خیلی هم خوووب:D آره دیگه مثل من که تصمیم گرفتم کلاًبیخیال شم ولی حداقل این ده روز میبینم به کجا میرسم ، توام بیخیال این حرکتا شو بخووووووووووووون، إقرأ :D
بچه ها این روم و امپراتوری منو گیج و ویج کرد:D
آوستا به سرکردگی ترنتوس وارومورنا پایه گذاری شد بعدشم که آگوستوس زد و به کلنیا ارتقاش داد و 6 تا برج و باروی محکم چفتش زد و اسمشم شد آگستا پرائتوریا سالاسوروم ؛ لشکریای کوهرتیس پرائتوریا رو چپوند...آیا این همه اسم عجیب و غریب کار درستیست؟

(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۱:۳۰ صبح)h@bn@m$ نوشته است: اما خوب تحقیقاتم رو تا این لحظه در اختیارتون میذارم...
بنده شار تا شهر رو خوندم...البته من پکیج سایت رو  دارم و از رویاونم دارم تاریخ و مباحث رو میخونم و معماری معاصر قبادیان روخوندم دارم زیبایی شناسی رو میخونم و علاقه زیادی هم به زبان دارم.....روزی چن تا ریدینگ و کلمه و 504 رو میخونم با اجازه بزرگترا....بله...
دیگه هم سلامتی
این فایل هم گذاشتم برای گرامر زبان که بخونید هم حجمش کمه هم خوبه...برای ترجمه باید گرامر رو بلد باشیم که ترجممون زمان حال یه هم مال دیروز نشه و مخاطب خاص مخاطب عام نشه......پس داشته باشیدش

خب خیلی خوبه عزیزم. برای فایل هم تشکر فراوان.
بعضی جاها فقط معنی صرف کلمه کافیست،با این حال گرامر هم بلد باشید که خیلی بهتر هست و به سوالات بیشتری هم میتونید پاسخ بدید .

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - E.Y.I - ۱۳۹۳-۷-۲۰

نه قراره من ایشالله ایشالله گوش شیطون کر برم علم و صنعت رکوردشو بشکونم. به امید پیروزی ( پرچم دخمرا بالا ..........

(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۱:۳۰ صبح)khansa نوشته است: وااای الناز چه با نمک بود :D
بچه ها شکلک های ارسالام اصن دیده نمیشه نمیدونم چطوری بذارمشون
ا شبنم جون شما طراحیا وضعتون خیلی بهتره ها سیصدهفته برنامه مطالعاتی دارید من که حسودیمون شده بود ،عزیزم بیا خیلی هم خوووب:D آره دیگه مثل من که تصمیم گرفتم کلاًبیخیال شم ولی حداقل این ده روز میبینم به کجا میرسم ، توام بیخیال این حرکتا شو بخووووووووووووون، إقرأ :D
بچه ها این روم و امپراتوری منو گیج و ویج کرد:D
آوستا به سرکردگی ترنتوس وارومورنا پایه گذاری شد بعدشم که آگوستوس زد و به کلنیا ارتقاش داد و 6 تا برج و باروی محکم چفتش زد و اسمشم شد آگستا پرائتوریا سالاسوروم ؛ لشکریای کوهرتیس پرائتوریا رو چپوند...آیا این همه اسم عجیب و غریب کار درستیست؟

قرار نیست که تاریخ امتحان بدید، تاریخ شهرسازی مهمه!اسامی افراد هم پایه گذاران مهم رو بلد باشین فقط. کنکورهای تاریخ سال های گذشته رو یه مرور اجمالی کنین فقط برای این که بدونین چه تیپ سوالاتی و به چه نحوی میاد.