ایران شهرساز
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: کنکور شهرسازی (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1602)
+---- انجمن: کارشناسی ارشد (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1645)
+----- انجمن: مرحله اول (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1652)
+------ انجمن: مشاوره برای کنکور مرحله اول (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1660)
+------ موضوع: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... (/showthread.php?tid=25129)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - نجران - ۱۳۹۳-۷-۲۸

(۱۳۹۳-۷-۲۸، ۰۴:۳۳ عصر)elnaz.h نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۰:۵۸ صبح)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۰:۴۰ صبح)elnaz.h نوشته است: من قبول نشدم مهندس جان..از این نام کاربری مخاطب خاص هم استفاده میکنه ایشون قبول شدن هنر تهران
(مثل اینکه ساختن یه کاربری جدید براشون سخته..خخخخ :)

چه جالب 4 . انشالله همکلاس هم بشید پس ...

(۱۳۹۳-۷-۲۸، ۰۴:۱۷ عصر)نجران نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۵، ۱۰:۱۱ عصر)Brightness نوشته است: سلام دوستان. خوبید؟ اوضاع درس خوندتون چطوره؟خوب پیش میرید؟

سلام. مرسی.والا من یه برنامه ریزی واسه خودم انجام دادم که هر روز 3 تا کتاب رو بخونم الان 3 روز داره از برنامه ریزیم میگذره ولی کامل نمیتونم انجامش بدم واسه خاطر دانشگاه و کلاساش دارم سعی میکنم از خوابم بزنم و کلا روش زندگیمو تغییر بدم تا شاید بتونم موفق شم Sigh

این روش جواب نمیده
بر اساس کتاب برنامه ریزی نکن .منم اول بر اساس کتاب میخوندم بعد فهمیدم اشتباهه براساس مبحث بخون مثلا برنامه امروز من:

تاریخ جهان: تمدن مایا( موریس + خلاصه پ ا ر سه)  5 صفحه حدودا چون تاریخ خوندم روون نیست
زبان: درس اول گرامر
سیر اندیشه :پیش شهرسازی ترقی گرا (سیر رو برعکس تاریخ اول خلاصه اشو میخونم بعد کتاب پاکزاد)
آمار: اینو مبحث اولو خوندم میخوام 30 تا تست بزنم

شاید منظورمو بد رسوندم .منم امروز برنامم اینجوری بود
شار تا شهر ص68تا 92
درس4 زبان عمومی +جزوه
روشهای برنامه ریزی منطقه ای مرور فصل 1
خلاصه کتاب برنامه ریزی شهرهای جدید ص1 تا 10
فوق برنامم: خلاصه امار و جمعیت
که چون برنامه دیروزم ناقص شد چند صفحه از برنامه دیروزمو طرف صبح خوندم

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - E.Y.I - ۱۳۹۳-۷-۲۸

(۱۳۹۳-۷-۲۸، ۰۴:۴۵ عصر)نجران نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۸، ۰۴:۳۳ عصر)elnaz.h نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۰:۵۸ صبح)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۰:۴۰ صبح)elnaz.h نوشته است: من قبول نشدم مهندس جان..از این نام کاربری مخاطب خاص هم استفاده میکنه ایشون قبول شدن هنر تهران
(مثل اینکه ساختن یه کاربری جدید براشون سخته..خخخخ :)

چه جالب 4 . انشالله همکلاس هم بشید پس ...

(۱۳۹۳-۷-۲۵، ۱۰:۱۱ عصر)Brightness نوشته است: سلام دوستان. خوبید؟ اوضاع درس خوندتون چطوره؟خوب پیش میرید؟

سلام. مرسی.والا من یه برنامه ریزی واسه خودم انجام دادم که هر روز 3 تا کتاب رو بخونم الان 3 روز داره از برنامه ریزیم میگذره ولی کامل نمیتونم انجامش بدم واسه خاطر دانشگاه و کلاساش دارم سعی میکنم از خوابم بزنم و کلا روش زندگیمو تغییر بدم تا شاید بتونم موفق شم Sigh

این روش جواب نمیده
بر اساس کتاب برنامه ریزی نکن .منم اول بر اساس کتاب میخوندم بعد فهمیدم اشتباهه براساس مبحث بخون مثلا برنامه امروز من:

تاریخ جهان: تمدن مایا( موریس + خلاصه پ ا ر سه)  5 صفحه حدودا چون تاریخ خوندم روون نیست
زبان: درس اول گرامر
سیر اندیشه :پیش شهرسازی ترقی گرا (سیر رو برعکس تاریخ اول خلاصه اشو میخونم بعد کتاب پاکزاد)
آمار: اینو مبحث اولو خوندم میخوام 30 تا تست بزنم

شاید منظورمو بد رسوندم .منم امروز برنامم اینجوری بود
شار تا شهر ص68تا 92
درس4 زبان عمومی +جزوه
روشهای برنامه ریزی منطقه ای مرور فصل 1
خلاصه کتاب برنامه ریزی شهرهای جدید ص1 تا 10
فوق برنامم: خلاصه امار و جمعیت
که چون برنامه دیروزم ناقص شد چند صفحه از برنامه دیروزمو طرف صبح خوندم

به نظر من اشکال نداره چون شاید مثلا درس 4زبان سخت بوده به جای یک ساعت 2 ساعت وقت گرفته خب مجبورا به یک درس نمیرسی دیگه
برنامه ریزی بیشتر برای منسجم شدن فکر برای خوندنه که سر درگم نشی
اگر به 70 درصد برنامت رسیدی برنامت معقولانه بوده اگر کمتر از 50 درصد باشه یا کم کاری کردی مثلا رفتی مهمونی یا برنامه ات با سرعت خوندن و وقتت مچ نیست باید عوضش کنی و نباید خیلی واهی برنامه بنویسی

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - Brightness - ۱۳۹۳-۷-۲۸

(۱۳۹۳-۷-۲۸، ۰۴:۱۵ عصر)نجران نوشته است: سلام دوستان
یه سوال؟ منظور از " نظام کاستی" چیه؟ این کلمه کاستی یعنی چی؟؟
سلام . نظام کاستی نوعی نظام اجتماعی هست که در اون اقشار مردم در رتبه بندی های مختلف قرار میگیرند،یا جوامع طبقاتی هم میشه گفت .مثلاً طبقات فرودست( که شامل کشاورزان و صتعتگران و پیشه وران و توده ی مردم هست) و فرا دست (خاندان شاهی،خاندان حاکمان قدیمی،مقامات دولتی،نظامی و ...)

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - Brightness - ۱۳۹۳-۷-۲۸

سعی کن برنامه ریزیت رو باتوجه به درنظر گرفتن شرایطی که داری ،انجام بدی و نکته ی دیگه اینکه برنامه ت منعطف باشه. هرچند روز یه زمانی رو اختصاص بده توی برنامه ت که اگر از برنامه ی چندروزه ت عقب مونده باشی،توی اون فرصت بتونی بخونی و جبران کنی. خواب خوب لازمه برای خوب خوندن،پس از خوابت نزن.

(۱۳۹۳-۷-۲۸، ۰۷:۰۰ عصر)Brightness نوشته است:

سعی کن برنامه ریزیت رو باتوجه به درنظر گرفتن شرایطی که داری ،انجام بدی و نکته ی دیگه اینکه برنامه ت منعطف باشه. هرچند روز یه زمانی رو اختصاص بده توی برنامه ت که اگر از برنامه ی چندروزه ت عقب مونده باشی،توی اون فرصت بتونی بخونی و جبران کنی. خواب خوب لازمه برای خوب خوندن،پس از خوابت نزن.

ممنون مهندس جمعه رو واسه مرور و عقب افتادگیا در نظر گرفتم

ببخشید دوستان یه سوال؟؟
دوست من میخواد تازه واسه ارشد شروع به خوندن کنه بعد ازم پرسید که جزوه های کدوم موسسه بهتره واسه خوندن؟؟
مدرسان شریف
پارسه
سنجش و دانش
پردیس کیمیا
و... هرچی دیگه که به نظر خودتون بهتره؟؟ ( چون من از این جزوه ها استفاده نمیکنم گفتم اینجا بپرسم بهش بگم.راستی دوستمم برنامه ریزی میخواد بخونه)

پردیس و پارسه (من جفتشو میخونم عالین)

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - raoof - ۱۳۹۳-۷-۲۸

سلام
بچه ها اوضاع امار و زبانتون چطوره؟؟؟؟
واسه من خررررررراب

امار تازه رسيدم به معيار ها براكندكي
زبان هم ايتيز شيit is she يعني داغووووووون

RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - raoof - ۱۳۹۳-۷-۲۹

(۱۳۹۳-۷-۲۸، ۱۱:۵۶ عصر)elnaz.h نوشته است: امار  تازه رسيدم به معيار ها براكندكي
زبان هم ايتيز شيit is she  يعني داغووووووون