ایران شهرساز
مهم >> گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: گفتگوها (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1600)
+---- انجمن: پرسش و پاسخ (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1643)
+---- موضوع: مهم >> گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری (/showthread.php?tid=24385)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

مهم >> گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری - godonly. - ۱۳۹۳-۶-۱۰

سلام دوستان
لطفا نظراتتون راجع به نحوه ی اعتراض به درصد ازمون عملی طراحی شهری بیان کنید تا به یک تصمیم گیری واحد برسیم 
همونطوری که میدونید تا 25 شهریور برای اعتراض وقت داریم پس زمان زیادی نمونده

تا زمانی که ما بشینیم غصه بخوریم و فقط مشکلاتمون بین همدیگه مطرح کنیم هیچ مشکلی حل نخواهد شد پس زودتر باید اقدامی انجام بدیم تا مصححان اینقدر به راحتی با زندگی ما بازی نکنند و تلاشهای ما رو پایمال نکنند

توجه توجه : روز اعتراض به دوشنبه 17 شهریور تغییر یافته است (به منظور تسهیل حضور دوستانی که از سایر شهرها می آیند)

RE: گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری - godonly. - ۱۳۹۳-۶-۱۰

من نظرم اینه که دوستانی که تهران هستن یه ساعتی رو مشخص کنن و به سازمان سنجش مراجعه کنن
یک متن واحد تهیه و تنظیم کنیم
دوستان تهرانی که همونجا که با هم قرار گذاشتن اون برگه رو امضا کنن
و دوستان دیگه که شهرهای دیگه هستن اون رو پرینت بگیرن و امضا کنن و برای یک شخص که قراره به همراه بقیه در تهران در اون روز و ساعت به سازمان سنجش مراجعه کنه ............ ایمیل یا پست کنن
من نمیدونم آیا امکانش هست به صورت الکترونیکی یک نامه رو امضا کنیم یا نه اگه امکانش هست راه دیگه ای رو انتخاب کنیم که راحت تر باشه

و در آخر این که به جز این اعتراض گروهی همه به صورت انفرادی یک متن اعتراض از طرف خودشون (به ضمیمه ی مستندات قابل قبول) به سازمان سنجش ارسال کنن به  نشانی تهران صندوق پستی 1365-15875

RE: گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری - mahfa90 - ۱۳۹۳-۶-۱۰

منم با اعتراض کاملا موافقم...متاسفانه تهران نیستم...ولی هرکار از دستم بربیاد انجام میدم...یادمه بچه های معماری سال گذشته که به اسکیس اعتراض داشتن یک ایمیل درست کرده بودن و برای هم دیگه و تا جایی که امکان داشت برای بچه های معماری می فرستادن که با فعال کردن یک گزینه(دقیق یادم نیست چطور بود)این طومار امضا میشد که به نظرم تاپیر داشته چون اکثرا امسال از داوری اسکیس راضی هستن...
منظورتون از مستندات قابل قبول چیه؟

RE: گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری - barana - ۱۳۹۳-۶-۱۰

واقعا ها . اصلا خیلی غیر منطقیه  که یه نفر بالای 70 درصد زده باشه یه نفر 2  !  اصلا حالا چرا 2 یا یه دوستی بود میگفت 1 یکی میگفت 3 !!!!!!!! چرا حالا اینجوری چرا 5 نه ؟ خیلی عجیبه همه تو گردونه رقابتن ولی این همه اختلاف خیلی عجیبه . حالا اگه یه نفر میگفت غلط تصحیح کردن میگفتیم شاید اون یه نفر از روی احساسات داره حرف میزنه ولی تا حالا تو همین سایت چند نفر باهم اعتراض داشتن. حتما یه جای کار میلنگه . اعتراض کنید . ضرر که نداره . اقلا خیالتون راحته که تمام تلاشتونو کردین. 

RE: گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری - z.s - ۱۳۹۳-۶-۱۰

من گرایش برنامه ریزی شهری بودم ولی واقعا درصدهای ما هم خیلی کم بود لطفا اگه تاپیک اعتراض گذاشتید برای هردو گرایش طراحی و برنامه ریزی باشه 

RE: گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری - godonly. - ۱۳۹۳-۶-۱۰

(۱۳۹۳-۶-۱۰، ۰۱:۴۶ عصر)'mahfa90' نوشته است: منم با اعتراض کاملا موافقم...متاسفانه تهران نیستم...ولی هرکار از دستم بربیاد انجام میدم...یادمه بچه های معماری سال گذشته که به اسکیس اعتراض داشتن یک ایمیل درست کرده بودن و برای هم دیگه و تا جایی که امکان داشت برای بچه های معماری می فرستادن که با فعال کردن یک گزینه(دقیق یادم نیست چطور بود)این طومار امضا میشد که به نظرم تاپیر داشته چون اکثرا امسال از داوری اسکیس راضی هستن...
منظورتون از مستندات قابل قبول چیه؟

منم متاسفانه تهران نیستم .......... 
فکر می کنم مهندس دهقان حتما در جریان هستن که چه طور میشه این ایمیل ساخت ........ باید از ایشون کمک بگیریم
منظورم از مستندات همون پرینت رسید ثبت نام کنکور بود

RE: مهم >> گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری - godonly. - ۱۳۹۳-۶-۱۰

(۱۳۹۳-۶-۱۰، ۰۱:۵۱ عصر)'z.s' نوشته است: من گرایش برنامه ریزی شهری بودم ولی واقعا درصدهای ما هم خیلی کم بود لطفا اگه تاپیک اعتراض گذاشتید برای هردو گرایش طراحی و برنامه ریزی باشه 

عنوان تاپیک تغییر دادیم که هم برنامه ریزی شهری ها باشن هم طراحی

RE: مهم >> گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری - urbanDesign.h - ۱۳۹۳-۶-۱۰

من هم تهران نیستم ولی قراره برم تهران. هماهنگی کامل با بچه ها انجام بشه که با هم بریم سازمان سنجش. شنبه این هفته روبرو خوبه ؟؟ بچه ها نظراتتونو بگین خواهشا وقت نمونده!!!!!! یکی نامه رو بنویسه بدست من برسه من برم سازمان

RE: مهم >> گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری - NeGaRiii - ۱۳۹۳-۶-۱۰

کسی تا حالا رفته از استادای دانشگاه تهران بپرسه چرا امسال همچین اتفاق افتادده یا از اساتید بهشتی ؟؟)

RE: مهم >> گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری - urbanDesign.h - ۱۳۹۳-۶-۱۰

بهرحال من شنبه تهرانم اقداماتشو بکنین به دست من برسه . hesamn704@gmail.com اینم ایمیل من. شماره تلفن  هم اگه لازم بود در اختیار میزارم. فقط سریعتر!!!