ایران شهرساز
[اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: آرشیو ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1806)
+--- انجمن: اخبار (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1807)
+---- انجمن: اخبار و اطلاعیه ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1810)
+---- موضوع: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز (/showthread.php?tid=10262)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - kavoosrahmani - ۱۳۹۱-۳-۷

سلام دوست عزیز
من واقعا گیج شدم،میشه لطفا هر اطلاعاتی در مورد آزمون تشریحی برنامه ریزی داری واسم بفرستی؟
رتبم خیلی افتضاح شده(1032)میدونم که جایی قبول نمیشم،فقط میخوام بدونم آزمون تشریحیش درمورد چیه.
مرسی از لطفت...
KAVOOSRAHMANI@YAHOO.COM

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - بینظیر - ۱۳۹۱-۳-۷

سلام.خواهشا 6 منبع رو برای من بفرستید.
binazir_mb@yahoo.com

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - sepideh.b - ۱۳۹۱-۳-۷

سلام.ممنون از سايت فوق العاده تون.
اگه ميدونستيد من چقدر به اين فايل احتياج دارم اول براي من ميفرستاديد.خيلي منتظرتونم...
بازم ممنون
sepidehbakhshy@yahoo.com

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - nafiseheidari - ۱۳۹۱-۳-۷

سلام دوست عزیز،میتونی برای منم بفرستی؟nafiseheidari@gmail.com

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - sepideh.b - ۱۳۹۱-۳-۷

سلام خواهش ميكنم هر 6 منبع رو برام بفرستيد
sepidehbakhshy@yahoo.com

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - alireza - ۱۳۹۱-۳-۷

(۱۳۹۱-۳-۷، ۰۳:۰۰ عصر)amiiin نوشته است: سلام لطف میکنید اکر برا منم بفرستید
amin.khavari@gmail.com

(۱۳۹۱-۳-۷، ۰۳:۴۸ عصر)zahra-artist نوشته است: سلام
ممنون میشم برای منم میل کنید
akbarian1988@gmail.com

(۱۳۹۱-۳-۷، ۰۴:۰۵ عصر)بینظیر نوشته است: سلام.ممنون میشم برای من بفرستید........
binazir_mb@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۷، ۰۴:۳۲ عصر)kavoosrahmani نوشته است: سلام دوست عزیز
من واقعا گیج شدم،میشه لطفا هر اطلاعاتی در مورد آزمون تشریحی برنامه ریزی داری واسم بفرستی؟
رتبم خیلی افتضاح شده(1032)میدونم که جایی قبول نمیشم،فقط میخوام بدونم آزمون تشریحیش درمورد چیه.
مرسی از لطفت...
KAVOOSRAHMANI@YAHOO.COM

(۱۳۹۱-۳-۷، ۰۴:۴۶ عصر)sepideh.b نوشته است: سلام.ممنون از سايت فوق العاده تون.
اگه ميدونستيد من چقدر به اين فايل احتياج دارم اول براي من ميفرستاديد.خيلي منتظرتونم...
بازم ممنون
sepidehbakhshy@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۷، ۰۴:۵۲ عصر)nafiseheidari نوشته است: سلام دوست عزیز،میتونی برای منم بفرستی؟nafiseheidari@gmail.com
سلام

نام 3 منبع و فایل آماده سازی زمین برای شما ارسال شد و بزودی فایل دو منبع را ارسال میکنم.

سپاس تیم مدیریتی ایران شهرساز

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - سارا - ۱۳۹۱-۳-۷

سلام دوست عزیز
اگه براتون زحمت نیست لطفا برای من هم بفرستید چون بهش خیلی احتیاج دارم . اصلا نمیدونم برای مرحله دوم باید چیکار کنم.
ELMIRA.KARIMI33@YAHOO.COM
با تشکر از لطف شما

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - khalili - ۱۳۹۱-۳-۷

لفا منابع رو برای من هم میل کنید
با تشکر
ali_khalili_arch@yahoo.com

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - alireza - ۱۳۹۱-۳-۷

(۱۳۹۱-۳-۷، ۰۵:۲۱ عصر)سارا نوشته است: سلام دوست عزیز
اگه براتون زحمت نیست لطفا برای من هم بفرستید چون بهش خیلی احتیاج دارم . اصلا نمیدونم برای مرحله دوم باید چیکار کنم.
ELMIRA.KARIMI33@YAHOO.COM
با تشکر از لطف شما

(۱۳۹۱-۳-۷، ۰۷:۰۷ عصر)khalili نوشته است: لفا منابع رو برای من هم میل کنید
با تشکر
ali_khalili_arch@yahoo.com
سلام

نام 3 منبع و فایل آماده سازی زمین برای شما ارسال شد و بزودی فایل دو منبع را ارسال میکنم.

سپاس تیم مدیریتی ایران شهرساز

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - زهرا برزگر - ۱۳۹۱-۳-۷

سلام
با تشکر فراوان میشه منابع رو برای منم بفرسید barzgar68@yahoo.com