ایران شهرساز
[اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: آرشیو ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1806)
+--- انجمن: اخبار (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1807)
+---- انجمن: اخبار و اطلاعیه ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1810)
+---- موضوع: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز (/showthread.php?tid=10262)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - ALISAY - ۱۳۹۱-۳-۲۵

سلام.میشه لطفا منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز واسم ایمیل کنید. یک دنیا ممنون
ALI_SAYYADZADEH59@YAHOO.COM

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - esh970 - ۱۳۹۱-۳-۲۵

سلام
لطفاً منابع را برای من هم ارسال کنید
esh_rah2006@yahoo.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - behnaz_91 - ۱۳۹۱-۳-۲۶

لطفا برای من هم میل کنید.
surveyor85_bsh@yahoo.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - esh970 - ۱۳۹۱-۳-۲۶

سلام
خسته نباشید جناب مهندس
لطفاً فایل آماده سازی رو هم برای من بفرستید
esh_rah2006@yahoo.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - sss69 - ۱۳۹۱-۳-۲۶

سلام..اگه امکانش هست برای منم ارسال کنید

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - vahidkhan - ۱۳۹۱-۳-۲۶

برای منم بفرستین،چند جا گفتم ولی چیزی نفرستادین!!!

mpa1386@gmail.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - Dr.A - ۱۳۹۱-۳-۲۷

سلام.میشه لطفا منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز واسم ایمیل کنید. یک دنیا ممنون
dradra15@gmail.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - maede1364 - ۱۳۹۱-۳-۲۷

سلام و خسته نباشیداگه امکانش هست برای من هم بفرستید با تشکر

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - alireza - ۱۳۹۱-۳-۲۷

(۱۳۹۱-۳-۲۵، ۱۲:۵۵ صبح)محمد66 نوشته است: سلام ممنون می شم واس منم بفرستید
mamadnosrati@yahoo.com3
سلام ممنون می شم واس منم بفرستید
mamadnosrati@yahoo.com3

(۱۳۹۱-۳-۲۵، ۰۴:۴۹ عصر)ALISAY نوشته است: سلام.میشه لطفاmall"> منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز واسم ایمیل کنید. یک دنیا ممنون
ALI_SAYYADZADEH59@YAHOO.COM

(۱۳۹۱-۳-۲۵، ۱۱:۳۲ عصر)esh970 نوشته است: سلام
لطفاً منابع را برای من هم ارسال کنید
esh_rah2006@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۲۶، ۱۲:۰۷ عصر)behnaz_91 نوشته است: لطفا برای من هم میل کنید.
surveyor85_bsh@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۱:۲۰ عصر)esh970 نوشته است: سلام
خسته نباشید جناب مهندس
لطفاً فایل آماده سازی رو هم برای من بفرستید
esh_rah2006@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۱:۵۹ عصر)vahidkhan نوشته است: برای منم بفرستین،چند جا گفتم ولی چیزی نفرستادین!!!

mpa1386@gmail.com

(۱۳۹۱-۳-۲۷، ۰۴:۴۸ صبح)Dr.A نوشته است: سلام.میشه لطفاmall"> منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز واسم ایمیل کنید. یک دنیا ممنون
dradra15@gmail.com

سلام

نام 3 منبع و فایل آماده سازی زمین برای شما ارسال شد و بزودی فایل دو منبع را ارسال میکنم.

سپاس تیم مدیریتی ایران شهرساز

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - alireza - ۱۳۹۱-۳-۲۷

(۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۱:۵۰ عصر)sss69 نوشته است: سلام..اگه امکانش هست برای منم ارسال کنید
ایمیل تون را فراموش کردید لطفا ایمیل خود را بزارید تا ارسال شود.
(۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۱:۵۹ عصر)vahidkhan نوشته است: برای منم بفرستین،چند جا گفتم ولی چیزی نفرستادین!!!

mpa1386@gmail.com
سلام
اگر ایمیلتون را گذاشته باشید ارسال شده است.ایمیل خود را چک کنید.
(۱۳۹۱-۳-۲۷، ۰۱:۴۸ عصر)maede1363 نوشته است: سلام و خسته نباشیداگه امکانش هست برای من هم بفرستید با تشکر
ایمیل تون را فراموش کردید لطفا ایمیل خود را بزارید تا ارسال شود.