ایران شهرساز
چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 93 هستید؟درصد قبولی شما!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: تالارهای گفتمان و مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1804)
+---- انجمن: تالار گفتمان برنامه ریزی شهری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- موضوع: چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 93 هستید؟درصد قبولی شما!! (/showthread.php?tid=6145)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 91 هستید؟درصد قبولی شما!! - ایلیا - ۱۳۹۰-۱۰-۱۳

به تجربه ثابت شده که تاپییکی جدا برای این موضوعات خیلی سخت جواب میده، اینها بیشتر حین کار مشخص میشه
اگه اثبات روانشناسیشو هم بخواید در خدمتم، گرچه قبول هم دارم گاهی اوقات خیلی دیگه منحرف میشه
حتما سعی می کنیم بیشتر دقت کنیم
ممنون

RE: چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 91 هستید؟درصد قبولی شما!! - URBAN 98 - ۱۳۹۰-۱۰-۱۵

MAN ZABANO GOZASHTAM KENAR AKHE PARSAL AZAD 93%ZADAM DG VASASH VAGHT NAZASHTAM MABANI O DARK OMOOMI 50% MIZANAM MABAHES 40% TARIKH HAM 50% TO TESTA MIZANAM HANOOZAM MOROORO SHOROO NAKARDAM LOTFAN SHOMA ROTBEAMO HADS BEZANID

RE: چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 91 هستید؟درصد قبولی شما!! - FaTyJo0oN - ۱۳۹۰-۱۰-۱۸

(۱۳۹۰-۱۰-۱۵، ۱۱:۲۸ عصر)rnsh98 نوشته است:
MAN ZABANO GOZASHTAM KENAR AKHE PARSAL AZAD 93%ZADAM DG VASASH VAGHT NAZASHTAM MABANI O DARK OMOOMI 50% MIZANAM MABAHES 40% TARIKH HAM 50% TO TESTA MIZANAM HANOOZAM MOROORO SHOROO NAKARDAM LOTFAN SHOMA ROTBEAMO HADS BEZANID

با این توصیاف رتبه 1:D

با این درصدایی که گفتین زبان 90 مباحث 50 مبانی 40 تاریخم 50 و اگه امار 0 بزنید بین 10 تا 20
اگه امار هم 50 بزنید رتبه 1یا 2

RE: چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 91 هستید؟درصد قبولی شما!! - mehdime007 - ۱۳۹۰-۱۰-۱۸

(۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۴:۴۸ صبح)fatyjo0on نوشته است:

با این توصیاف رتبه 1:D

با این درصدایی که گفتین زبان 90 مباحث 50 مبانی 40 تاریخم 50 و اگه امار 0 بزنید بین 10 تا 20
اگه امار هم 50 بزنید رتبه 1یا 2
منم فکر کنم اگه ایشون آمار رو هم کمی بزنه ، احتمالا با اختلاف چند متری:D اول بشه !!!

RE: چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 91 هستید؟درصد قبولی شما!! - s1s2s3 - ۱۳۹۰-۱۰-۱۸

سلام منم کمکم دارم اماده کنکور طراحی شهری می شم فقط اقای دهقان و دوستان ترس من فقط از مباحث عمومی مگرنه اونای دیگه را عین اب خوردن حفظم خدا کنه بتونم لا اقل یک 35 درصدی بزنم

RE: چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 91 هستید؟درصد قبولی شما!! - kasrak - ۱۳۹۰-۱۰-۱۸

(۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۱۱:۵۸ صبح)s1s2s3 نوشته است: سلام منم کمکم دارم اماده کنکور طراحی شهری می شم فقط اقای دهقان و دوستان ترس من فقط از مباحث عمومی مگرنه اونای دیگه را عین اب خوردن حفظم خدا کنه بتونم لا اقل یک 35 درصدی بزنم
ایشال... که رتبه خوبی کسب خواهید کرد. امدگیتون رو در چه حد ارزیابی میکنید؟ یعنی درصدهایی که انتظار دارید در کنکور بزنید؟

RE: چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 91 هستید؟درصد قبولی شما!! - سجاد ولی پور - ۱۳۹۰-۱۰-۲۰

رتبت صددرصد زیر 10 البته اگه این درصدا رو تو کنکور بزنی منم تستای کنکور از 81 به بعدو زدم زبان که همیشه صفر، امار بین 40تا 50،مباحث بین 45 تا 55،مبانی بین 45تا 55،تاریخ بین 60تا 70،ولی بازم میگن شرایط اصلی کنکور فرق داره این درصدایی که گفتم به صورت تقریبی و میانگین همه ازمون هایی که تستشونو زدم نوشتم

RE: چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 91 هستید؟درصد قبولی شما!! - FaTyJo0oN - ۱۳۹۰-۱۰-۲۰

(۱۳۹۰-۱۰-۲۰، ۰۹:۵۱ صبح)سجاد ولی پور نوشته است:

رتبت صددرصد زیر 10 البته اگه این درصدا رو تو کنکور بزنی منم تستای کنکور از 81 به بعدو زدم زبان که همیشه صفر، امار بین 40تا 50،مباحث بین 45 تا 55،مبانی بین 45تا 55،تاریخ بین 60تا 70،ولی بازم میگن شرایط اصلی کنکور فرق داره این درصدایی که گفتم به صورت تقریبی و میانگین همه ازمون هایی که تستشونو زدم نوشتم

شما هم اگه میانگین این درصدا رو تو کنکور بزنید رتبه تون بین 20 تا 50 میشه:blush:

RE: چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 91 هستید؟درصد قبولی شما!! - ایلیا - ۱۳۹۰-۱۰-۲۰

زبان10
آمار20
مباحث10
مبانی20
تاریخ30!
رتبه: تقریبا 400!!!

RE: چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 91 هستید؟درصد قبولی شما!! - 0RKIDEH - ۱۳۹۰-۱۰-۲۰

(۱۳۹۰-۱۰-۲۰، ۱۲:۲۶ عصر)ایلیا نوشته است: زبان10
آمار20
مباحث10
مبانی20
تاریخ30!
رتبه: تقریبا 400!!!

میتونم بپرسم رتبه تون رو چطور تخمین زدید؟؟